Home Спортивне життя Роберт Левандовскі з першою премією в Барселоні

Роберт Левандовскі з першою премією в Барселоні

45
0

Роберт Левандовскі був обраний гравцем матчу ФК Барселона – Пумас за Кубок Гампера. У цій грі поляк забив один гол і віддав дві гольові передачі.

Ця зустріч стала першим виступом Левандовскі на Камп Ноу. На матч з мексиканською командою польський форвард вибув поза основною лінією. Недовго “Леві” відкрив результат цього матчу. Колишній гравець “Баварії” на третій хвилині спочатку не пропустив воротаря Пумаса, а потім пробив з дуже гострого кута.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ФК Барселона – Пумас. Основні моменти гри

Через деякий час капітан збірної Польщі зробив свою першу результативну передачу в цьому матчі. Нападник пройшов перпендикулярно до Педрі. Іспанець вийшов один на один з голкіпером мексиканської збірної і забив другий гол у матчі. Левандовскі ще раз асистував 19-річному гравцю в першому таймі. Цього разу поляк порадував уболівальників “блауграни” видовищною грою, яка призвела до чергового удару. “Льюї” покинув поле на 60-й хвилині, його замінив Мемфіс Депай.

Гра завершилася перемогою “Думи Каталонії” з рахунком 6:0. Після зустрічі Левандовскі був обраний найкращим гравцем зустрічі.