Home Спортивне життя Ризиковане рішення у вирішальний момент! Ця дія визначила результат матчу Польща...

Ризиковане рішення у вирішальний момент! Ця дія визначила результат матчу Польща – США

62
0
 Ризиковане рішення у вирішальний момент!  Ця дія визначила результат матчу Польща – США

У півфіналі Чемпіонату світу з волейболу польські волейболістки перемогли збірну США.

Польські волейболісти перемогли збірну США з рахунком 3:2 у чвертьфіналі чемпіонату світу. Зустріч проаналізував Якуб Беднарук. Експерт Polsat Sport вказав вчинок, який, на його думку, мав ключове значення для долі матчу.

Поляки мали перевагу у вирішальному сеті, але суперниці вловили точковий контакт. За рахунку 12:11 відбулася ключова подія матчу. Поляки ризикнули і зупинили дію, заявивши, що суперники зачепили ворота.

Дивіться також: Вони вирвали цю перемогу! Польські волейболістки у півфіналі ЧС-2022

– Нам було цікаво, хто вирішив зупинити цю акцію, бо це потрібно робити швидко. Це почалося з Гжегожа Ломача і, ймовірно, хтось із помічників натиснув кнопку, – сказав експерт Polsat Sport.

Виявилося, що господарі мали рацію. Судді після відеоперевірки віддали полякам бал і замість 12:12 стало 13:11. Через деякий час Каміль Семенюк показав ейс, а через дві дії успішно атакував Олександр Сливка (15:12).

Розбір Якуба Беднарука після матчу Польща – США (3:2) у чвертьфіналі ЧС-2022 у доданому відео: