Home Спортивне життя Самогубство Метті Кеша. Астон Вілла зіграла внічию проти Манчестер Юнайтед

Самогубство Метті Кеша. Астон Вілла зіграла внічию проти Манчестер Юнайтед

94
0
 Самогубство Метті Кеша.  Астон Вілла зіграла внічию проти Манчестер Юнайтед

«Астон Вілла» зіграла внічию з «Манчестер Юнайтед» у товариському матчі на стадіоні «Опус» в Перті, Австралія. У цьому матчі Метті Кеш забив самогубство.

“Манчестер Юнайтед” провів уже четвертий передсезонний товариський матч. До цього він перемагав Ліверпуль, Мельбурн Вікторі та Кристал Пелас. Натомість «Астон Вілла» в контрольних матчах перемогла «Волсолл», «Лідс» і «Брісбен Роар».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Реал Мадрид – ФК Барселона. Де подивитись дебют Роберта Левандовскі?

Суботню зустріч краще розпочала команда Еріка тен Хаги. На 25-й хвилині гол забив Джейдон Санчо. До перерви вже було 2:0, а Кеш забив автогол, на чому футбол дуже невдало вплинув.

Після перерви кидали лише гравці Астон Вілли. Леон Бейлі забив контактний гол, а Калум Чемберс зрівняв рахунок у додатковий час. Кеш покинув поле на 64-й хвилині.

Манчестер Юнайтед – Астон Вілла 2:2 (2:0)
Цілі: Sancho 25, Cash 42-sam – Bailey 49, Chambers 90 + 3