Home Спортивне життя Серія А: «Наполі» лідирує, Пьотр Зелінскі з результативною передачею

Серія А: «Наполі» лідирує, Пьотр Зелінскі з результативною передачею

69
0

Попередні сусіди по турнірній таблиці зустрілися на римському «Стадіо Олімпіко». У листопаді 2016 року в протистоянні цих команд була зафіксована остання нічия. Столична одинадцятка дуже швидко захопила лідерство. Маттіа Дзакканьї забив перший гол (4-й) у сезоні ударом з-за меж штрафного.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гол і асист Себастьяна Шиманського. Роттердамський «Феєнорд» переломив хід гри

Пьотр Зелінскі грав до 68-ї хвилини. Перед самою перервою поляк відзначився третьою результативною передачею в сезоні. Південнокорейський захисник Кім Мін Чже забив гол після розіграшу кутового.

Переможний гол команді з Неаполя забезпечив потужний удар з 15-го метра “Кварадони”, тобто Чвіча Кварачкелі. Також грузинський снайпер здобув перемоги збірної в сутичках з «Вероною» та «Монцею». Через деякий час господарі справедливо очікували пенальті за фол проти Мануеля Лаццарі, але арбітр навіть не скористався допомогою VAR.

У грі, яка відбулася раніше в суботу, Аркадіуш Мілік забив другий гол у своєму другому матчі за туринський «Ювентус». Польський футболіст вразив сітку воріт у матчі проти “Фіорентини” (1:1).

Це був єдиний влучний удар туринців у матчі. Перед самою перервою флорентійці могли вийти вперед, але тоді удар серба Луки Йовіча зі штрафного у штангу парирував голкіпер Маттіа Перін, замінивши травмованого Войцеха Щенсни.

Град голів спостерігали вболівальники під час 167-го міланського дербі на Сан-Сіро. Крім того, вболівальники пережили масу емоцій і стали свідками перипетій. Роль господаря виконував “Мілан” – після години гри він уже 3:1 з “Інтером”.

Досягнення захисників титулу склали два удари португальця Рафаеля Леао, який висміяв оборону суперників. Одного разу доволі щасливо, з кількох метрів, м’яч у ворота гостей переправив французький півзахисник Олів’є Жиру.

Однак матч почався вдало для «Інтера». Ситуацією сам на сам з воротарем на 20-й хвилині скористався Марчело Брозович. Згодом ініціативу захопили гравці «Мілана».

Команда наставника Сімоне Індзагі не полишала боротьби. Свідчення контактних воріт Едіни Джеко. Босняк після проходу в штрафний інтенсивно пробив (67). До кінця матчу залишалося багато часу. Воротар господарів Майк Меньян часто зазнавав неймовірних проблем, але зрештою врятував чемпіонам три очки.

Тижнем раніше «Інтеру» довелося визнати перевагу суперника проти «Лаціо», також пропустивши три голи.

Лідируючий Наполі набрав 11 очок. Подібний послужний список у «Мілана». На одне очко менше у “Аталанти Бергамо”, яка зіграла на матч менше. Завершення 5-го туру заплановано на неділю та понеділок, коли Кшиштоф Пьонтек має дебютувати за Салернітану.