Home Спортивне життя Серія А: перемога Мілана на інавгурації

Серія А: перемога Мілана на інавгурації

58
0

Футболісти «Мілана» розпочали захист титулу, перемігши «Удінезе» з рахунком 4: 2 перед своїми глядачами на відкриття Серії А. У синхронній грі «Сампдорія», в якій Бартош Берешинський грав до 58 хвилин, програла в Генуї «Аталанті» з Бергамо. 0:2.

Зустріч на Сан-Сіро не склалася з початку у “россонері”, які цього сезону зберегли ворота на нуль… півтори хвилини. Тоді гостей очолив бразилець Родріго Бекао.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Синів Златана Ібрагімовича прийнято в академію “Мілана”.

Француз Тео Ернандес вивів нічию на 11-й хвилині з пенальті, а через кілька миттєвостей чемпіон Італії вже вів 2:1 після удару хорвата Анте Ребіча. На перерву, однак, обидві команди зіграли внічию, оскільки в списку стрільців записався марокканець Адам Масіна.

У другому таймі голи забили лише господарі. Незабаром після початку цієї частини гри іспанець Брахім Діас відновив перевагу “Мілана”, а на 68-й хвилині Ребіч встановив рахунок.

“Мілан почав з канонади, але повинен бути обережним в обороні”, – написала La Gazzetta dello Sport незабаром після фінального свистка.

У Генуї за «Аталанту» голи забили Рафель Толоі (26-й) і нігерієць Адемола Лукман (90 + 5).

У неділю виступить «Рома» (Нікола Залевський), суперником якої буде «Салернітана» (Павел Ярошинський), «Фіорентина» (Шимон Журковський) зіграє з «Кремонезе» (Доріан Ценжковскі), «Болонья» (Лукаш Скорупський, Кацпер Урбанський) зіграє в Римі з «Лаціо». , а Спеція (Бартломей Дронговскі, Якуб Ківіор, Аркадіуш Река) прийме Емполі

Туринський “Ювентус”, який протягом десятка або більше днів не має травмованого Войцеха Щенсни, у понеділок прийме “Сассуоло”. Також цього дня «Наполі» Пьотра Зелінського та Губерта Ідасяка зустрінуться з «Вероною» Павлом Давідовичем та Матеушем Прашеліком.