Home Спортивне життя Серія А: перший гол Міліка в кольорах Ювентуса (ВІДЕО)

Серія А: перший гол Міліка в кольорах Ювентуса (ВІДЕО)

73
0

Гол за “Ювентус” забив Аркадіуш Мілік.

Аркадіуш Мілік забив свій перший гол за “Ювентус”, який у Турині розгромив “Спецію” з рахунком 2:0 у 4-му турі чемпіонату Італії. Загалом у цьому матчі зіграло аж п’ять поляків, але у першому таймі травму отримав Войцех Щенсни.

“Стара синьйора” вела з восьмої хвилини після голу Душана Влаховича. Мілік, який вийшов на поле на 85-й хвилині, щойно змінивши сербського форварда, влучив у доданий час.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Аркадіуш Мілік хоче написати нову картку

28-річний представник Польщі прийняв м’яч, водночас звільнившись від опіки суперника, метрів за 11-12 від воріт гостей і сильно пробив, не давши голкіперу суперників жодного шансу.

Мілік приєднався до Ювентуса кількома днями раніше з марсельського Олімпіка на правах оренди.

Всього на стадіоні в Турині виступили п’ять представників Польщі. Войцех Щенсни також поповнив склад «Ювентуса», але досвідчений голкіпер отримав травму наприкінці першого тайму. Поляка підняли на ношах із травмою щиколотки.

Жердина стрибнула до м’яча й, на жаль, приземлилася, а потім згорнулася від болю й не змогла підвестися. На 42-й хвилині його замінив Маттіа Перін.

Всю гру в кольорах Спеції відіграли воротар Бартломей Дронговскі, Аркадіуш Река та Якуб Ківіор.

Ювентус після чотирьох турів займає четверте місце (8 очок), а Спеція з чотирма “оками” займає 13-ту позицію.