Home Спортивне життя Серія А: сенсаційна поразка Ювентуса. Гол колишнього футболіста Леха Познань

Серія А: сенсаційна поразка Ювентуса. Гол колишнього футболіста Леха Познань

50
0
 Серія А: сенсаційна поразка Ювентуса.  Гол колишнього футболіста Леха Познань

У Серії А у гравців туринського “Ювентуса” все ще не все добре. У недільній грі 7-го туру “Стара синьйора” поступилася Монці з рахунком 0:1. Це перша перемога новачка в цьому сезоні, який замкнув таблицю перед цією серією.

Із семи ігор цього сезону «Ювентус» виграв лише дві та посідає восьме місце в таблиці. З «Монцою» не зміг зіграти Аркадіуш Мілік, який взяв паузу за червону картку, а на лаві запасних опинився Войцех Щенсни, який повертався до форми після травми.

Починаючи з 40-ї хвилини, туринцям довелося мати справу з «яблучком», адже аргентинець Анхель ді Марія був покараний червоною карткою.

Гол на 74-й хвилині забив колишній нападник познанського “Леха” – датчанин Крістіан Гітк’єр.

Монца, яка проводить перший сезон у своїй історії у вищому дивізіоні, у вівторок змінила тренера. Команду очолив 38-річний Раффаеле Палладіно, нинішній опікун команди у віці до 19 років. Завдяки перемозі вона піднялася на 18 місце.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Паулу Соуза обійме велетня? Він би знову працював із поляками

Лідером, принаймні до вечора неділі, є “Удінезе”. За кілька годин до цього вони здобули п’яту перемогу поспіль, обігравши вдома міланський “Інтер” з рахунком 3:1.

Наполі все ще може повести в рахунку. Команда Пьотра Зєлінського о 20.45 розпочне виїзний матч із захисником титулу “Міланом”.

Монца – Ювентус 1-0 (0-0)

мета: Крістіан Гітк’єр 74