Home Спортивне життя Шаховий тур чемпіонів: Ян-Кшиштоф Дуда вилетів у півфіналі

Шаховий тур чемпіонів: Ян-Кшиштоф Дуда вилетів у півфіналі

73
0

Ян-Кшиштоф Дуда програв представнику США Левону Ароняну з рахунком 1:3 у півфіналі FTX Road to Miami, п’ятого онлайн-турніру зі швидких шахів, що входить до серії Champions Chess Tour, і завершив свою участь у цій події.

У фіналі його переможець зустрінеться з китайцем І Веєм, який переміг угорця Річарда Раппорта 2,5:0,5.

Дивіться також: Моніка Ягла представила своє жонглювання. …страждав телефон (ВІДЕО)

Партія Дуди з американцем почалася внічию. У другій партії гросмейстер із Велички, який грав білими, зазнав першої поразки у фазі нокауту. Третій матч завершився нічиєю. У четвертому за рахунку 1:2 поляк, шукаючи шансу зрівняти гру, не зміг знайти вихід до перемоги і знову поступився доброзичливому Ароняну.

Дуда втретє за історію виступів у Champions Chess Tour опинився у четвірці лідерів. У березні на другому цьогорічному турнірі він програв у фіналі після додаткового часу чемпіону світу норвежцю Магнусу Карлсену, а в квітні тріумфував у третьому заході – Oslo Esports Cup.

Фінал, який складається з двох чотирьох матчів, відбудеться в суботу та неділю. Перші два місця в турнірі гарантують участь у шостому турнірі великої серії – FTX Crypto Cup, який пройде в Eden Roc Miami Beach Hotel у Флориді 15-21 серпня за участю восьми гросмейстерів.

Цьогорічний, другий випуск Meltwater Champions Chess Tour, тобто Ліги чемпіонів з шахів, організований Play Magnus Group, на суму 1,6 мільйона доларів, складається з дев’яти подій.

Весь цикл завершиться 20 листопада і вдруге обере найкращого онлайн-шахіста сезону.