Home Спортивне життя Суперкубок Польщі Suzuki для BM Stal Ostrów Wielkopolski

Суперкубок Польщі Suzuki для BM Stal Ostrów Wielkopolski

75
0

Перші очки в новому баскетбольному сезоні набрав Даніель Голембьовскі. Зустріч з самого початку була образливою і рівною. З одного боку, Якуб Нізьол був надзвичайно активним, але Неманья Джурішич також зміг відповісти своїми діями. Джеремія Мартін також виглядав чудово. Зрештою, завдяки грі Лукаша Коленди на 10 хвилині рахунок був 27:24.

На початку другої чверті ситуацію змінили Даміан Куліг і Айгарс Скеле. Завдяки їм «БМ Сталь» взяла ініціативу в свої руки. Після дії першого перевага команди наставника Анджея Урбана зросла до шести очок. WKS Śląsk зменшив збитки завдяки часткам Martin і Dziewa, але суперники все ж були трохи кращими. Ще один кидок від Шкеле завершив перший тайм з рахунком 39:44.

У наступній частині зустрічі команда наставника Андрея Урлепа крок за кроком намагалася компенсувати програш, і врешті-решт Олександр Дзева вивів нічию. Пізніша партія Якуба Нізьола дала перевагу мешканцям Вроцлава. Ситуацію досить швидко заспокоїли Неманья Джурисич і Якуб Гарбач, які знову врівноважували гру. Наступні три гравці зробили рахунок 60:66 через 30 хвилин.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Хто стане MVP чемпіонату світу з волейболу 2022?

Завдяки іграм Даміана Куліга та Олександра Залуцького у перших діях четвертої чверті перевага острівчан зросла до 10 очок. Після трійки Оярса Сілінса вона була ще вища! Команда з Вроцлава не змогла цього компенсувати. До останнього кінця події на майданчику контролювала «БМ Сталь». У підсумку вона перемогла 94:81!

Трофей Адама Войціка за перемогу в Суперкубку Польщі Suzuki вручили: Міколай Мацумото, директор з маркетингу Suzuki Motor Poland, Гжегож Бачанскі, віце-президент правління Польської баскетбольної ліги та Польської баскетбольної асоціації, та Радослав Пєсевич, президент правління Польської баскетбольної ліги та Польської баскетбольної асоціації.

Пам’ятну табличку за участь у матчі вручили: Філіп Чешковський, директор відділу маркетингу Krajowa Grupa Spożywcza SA, Гжегож Бачанскі, віце-президент правління Польської баскетбольної ліги та Польської баскетбольної асоціації, та Радослав Песевич. , президент правління Польської баскетбольної ліги та Польської баскетбольної асоціації.

WKS Sląsk Wrocław – BM Stal Ostrów Wielkopolski 81:94