Home Спортивне життя US Open: Даніель Медведєв без проблем пройшов до 1/8 фіналу

US Open: Даніель Медведєв без проблем пройшов до 1/8 фіналу

72
0

Перший сіяний і захист титулу російський тенісист Данило Медведєв переміг китайця Ібін Ву, який проходив кваліфікацію, 6: 4, 6: 2, 6: 2 і вийшов у 4-й раунд (1/8 фіналу) турніру Великого шолома US Open у Нью-Йорку. .

Поєдинок тривав 115 хвилин і став найкоротшим із трьох наразі за участю лідера світу.

У наступному раунді Нік Кіргіос, ймовірно, буде висіти набагато вище за росіянина. Австралієць перебуває в чудовій формі в останні місяці, в т.ч. Він дійшов до фіналу Великого шолома Вімблдону, в якому поступився сербу Новакі Джоковічу, якого не було в Нью-Йорку, пізніше виграв турнір у Вашингтоні, а в Монреалі в чвертьфіналі його зупинив Губерт Гуркач, хоча Кіргіос раніше усунув … Медведєва.

Раніше в цьому сезоні, в лютому, 27-річний гравець з Канберри був навіть 137-м у світовому рейтингу, а зараз займає 25-е місце. У віртуальній заяві після трьох перемог на US Open, включаючи п’ятницю з американцем Джеффрі Вулфом 6:4, 6:2, 6:3, він перемістився на 22-е місце. Якби він переміг Медведєва, то повернувся б у першу десятку.

Ву був першим китайцем, який вийшов у 3-му раунді US Open. 22-річний спортсмен, 174-й у списку ATP, раніше пройшов триетапну кваліфікацію, у фіналі якої перевершив Корентена Муте.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: US Open: Лукаш Кубот з підвищенням

Французи потрапили в головну драбину як т. зв lucky looser і … вже в 1/8 фіналу, що є його найкращим досягненням на турнірах Великого шолома в кар’єрі. У третьому раунді він переміг аргентинця Педро Качіну 6:3, 4:6, 6:2, 7:5.

У неділю він битиметься за чвертьфінал із п’ятим номером норвежцем Каспером Руудом. Фіналіст цьогорічного Відкритого чемпіонату Франції на тенісних кортах Парижа. Ролан Гаррос у Нью-Йорку вперше дійшов так далеко.

Губерт Гуркач вибув у другому раунді у Флашинг Медоуз, а Каміл Майчжак програв перший матч.