Home Спортивне життя US Open: Іга Свёнтек у півфіналі після трилера з американкою

US Open: Іга Свёнтек у півфіналі після трилера з американкою

76
0

Іга Свёнтек перемогла Джесіку Пегулу з рахунком 6:3, 7:6 у чвертьфіналі US Open 2022! Гра була насичена поворотами. У півфіналі суперницею лідера світового рейтингу стане Аріна Сабаленко.

Цього року Свёнтек і Пегула зіграли між собою дві гри, перш ніж вийти на стадіон Артура Еша. 1 квітня Полька виграла з рахунком 6: 2, 7: 5 у півфіналі турніру в Маямі, а 1 червня виграла з рахунком 6: 3, 6: 2 у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Губерт Гуркач схожий на… Пьотра Зелінського та Роберта Левандовського»

Початок матчу на US Open був рівним. Переломний момент стався в п’ятій партії. Американка прорвала полячку, але не пішла на удар. Навпаки. Її гра повністю вилягла і було багато багів. Ефект? Наступні чотири партії виграв Свёнтек, який явно вловив вітер у вітрила. Таким чином вона зберегла першу партію на своєму рахунку.

Другий сет розпочався з обопільних проривів. Першу гру на своєму сайті виграв Пегула. Картина гри, однак, не змінилася, ми спостерігали більше проривів. Наче не вистачило драми, у грі за рахунку 5:4 на Різдво Полька в одному моменті програвала 0:40. Пегула, однак, не здався і вивів на тай-брейк. Лідерка рейтингу WTA виграла його з рахунком 7-4.

У півфіналі US Open Свёнтек зіграє з Сабаленкою. Раніше обидві тенісистки грали чотири рази. Минулого року полячка програла на завершальному сезоні Підсумкового турніру WTA, тоді як у нинішній серії тричі легко перемогла білоруску – у Досі, Штутгарті та Римі.