Home Спортивне життя US Open: Іга Свёнтек виграла турнір!

US Open: Іга Свёнтек виграла турнір!

84
0

Це була п’ята зустріч цих тенісистів і третя перемога Свёнтека. Польська команда також була переможцем у 2019 році у Вашингтоні та у фіналі в Римі цього сезону. Туніс переміг у 2021 році на Вімблдоні та Цинциннаті.

– У нас з Онсом досить хороша конкуренція. Попереду у нас ще багато матчів, і я впевнений, що ти виграєш деякі з них, – сказав Свёнтек, звертаючись до суперника.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Скільки заробила Іга Свёнтек за перемогу на US Open?

Свёнтек дуже добре почала зустріч, через кілька хвилин вела з рахунком 3:0. Жабер здавалася млявою на корті, але потім для неї настав період хорошої гри. Вона показала кілька вражаючих ігор і скоротила поразку до 2:3.

Однак 21-річна Рашинян не дозволила їй зробити більше. Вона ще двічі зробила брейк суперниці і через 31 хвилину була на півдорозі до титулу.

Друга гра почалася аналогічно – також ведучи 3-0 у Świątki, і цього разу Jabeur виграв ще дві партії. Тоді підопічні наставника Томаша Вікторовскі збільшили перевагу до 4:2, але Туніс не здавався і повернувся в гру.

Дев’ятий камінь був дуже важливим. При рахунку 4:4 Свёнтек захистив три брейк-поінти і повів 5:4. До кінця ініціатива належала полячці, хоча Жабер боролася мужньо. Туніс врятував матчбол у 12-му геймі та вивів на тай-брейк.

Свёнтек почав краще, повів 4:2. Згодом обидва гравці набирали очки в серіях. Спочатку Жабер вийшла з рахунку 5:4, а потім три очки поспіль виграла полька, якій після останнього м’яча не пощастило на майданчику.

– Я дійсно старався, але Іга мені нічого не полегшувала. Вона заслуговувала на перемогу. На даний момент вона мені не дуже подобається, але якось це буде», — сказав Джабер, який програв другий поспіль фінал Великого шолома. У липні Олена Рибакіна з Казахстану програла у фіналі Вімблдону.

«Я продовжу наполегливо працювати і вірю, що скоро виграю свій титул», — додав 28-річний футболіст.

За тріумф на US Open Свёнтек отримав 2,6 мільйона доларів, а Жабер отримав половину цієї суми.

– Я радий, що приз не грошовий, – сказав Святек, отримуючи символічний чек.

На шляху до фіналу збірна Польщі перемогла: італійку Жасмін Паоліні 6:3, 6:0, американку Слоан Стівенс 6:3, 6:2 і Лорен Девіс 6:3, 6:4, німкеню Джулі Німайер 2: 6, 6: 4, 6-0, американка Джессіка Пегула 6: 3, 7: 6 (7-4) і білоруска Аріна Сабаленко 3: 6, 6: 1, 6: 4.

У понеділок Свёнтек посилить лідерство в рейтингу тенісистів, а Жабер підніметься на другу позицію.