Home Спортивне життя Вімблдон: Новак Джокович – Кемерон Норрі. Серб вийшов у фінал

Вімблдон: Новак Джокович – Кемерон Норрі. Серб вийшов у фінал

68
0
 Вімблдон: Новак Джокович - Кемерон Норрі.  Серб вийшов у фінал

Новак Джокович вийшов у фінал Вімблдону.

Новак Джокович і Кемерон Норрі зійшлися в півфіналі Вімблдону в одиночному розряді. Серб вийшов у гранд-фінал, здобувши перемогу в чотирьох сетах.

У першому сеті стався великий сюрприз. Представник господарів, приречений на провал, виграв 6:2 і повів у грі. У другій партії фаворит вийшов на перший план – Джокович виграв 6:3 і вів до нічиєї.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вімблдон: гроші, бонуси, нагороди. Який призовий фонд?

У першому геймі третього сету Джокович зробив брейк у суперника, а потім вдруге зробив це в партії за рахунку 4:1. У підсумку він переміг з рахунком 6:2. У четвертому сеті, який виявився останнім у цьому матчі, легендарний серб тріумфував з рахунком 6:4, здобувши вихід у фінал.

Нік Кіргіос уже вийшов у фінал, не зігравши свій півфінальний матч. Все через травму Рафаеля Надаля, який був змушений знятися з турніру.

Вімблдон – найстаріший тенісний турнір у світі, в якому гравці та гравці змагаються на трав’яних кортах. Перше видання відбулося в 1877 році.

Цьогорічний Вімблдон є унікальним. Організатори, а саме All England Lawn Tennis Club, усунули російських і білоруських тенісистів з турніру після вторгнення Кремля в Україну. У результаті ATP і WTA вирішили не нараховувати рейтингові очки.

Вімблдон-2022 має рекордний призовий фонд. Вона становить 40,3 мільйона фунтів (приблизно 46,8 мільйонів євро).

Новак Джокович – Кемерон Норрі 3:1 (2:6, 6:3, 6:2, 6:4)