Home Спортивне життя Волейболістки Чемпіонату Європи U-17: поляки перемогли після рівного матчу

Волейболістки Чемпіонату Європи U-17: поляки перемогли після рівного матчу

47
0

У Чехії стартував юніорський чемпіонат Європи серед юніорів, в якому можуть брати участь гравці 2006 року народження. Польща розпочала турнір матчем проти Словенії.

Дивіться також: Від Роми до Радома! Цікавий трансфер польського клубу

– Не можна недооцінювати, тому що це небезпечна команда, – попередив тренер Вальдемар Кавка. І це було так, тому що польським жінкам довелося дуже багато працювати, щоб перемогти. Однак після першого сету нічого не вказувало на це, оскільки вони явно домінували з самого початку. Вони дуже добре подавали (три ейси з лише однією помилкою), а в атаці Зофія Собанті була нестримною.

У другому сеті ситуація кардинально змінилася. Словенки покращили подачу та атаку, а полячки не знаходили виходу. Коли здавалося, що емоцій не буде (15:21), полячки кинулися в погоню. Успішно, тому що після поразки над Олівією Яронь була нічия 23:23. За мить Амелія Домбровська набрала очко, а полячки мали двісті символів. Вони ними не скористалися, а суперники скористалися нагодою. Наступний сет почався невдало (4:8), але потім став краще. Цікаво, що в атаці наша команда набрала всього чотири очки, але важка гра повернулася, і словенці після помилок дали нам аж 12 очок.

Четверта гра була схожа на другу, адже Польща програвала з різницею в чотири очки (13:17). Добре розпорядився Собантий з 11 очками. На жаль, Словенія знову виявилася кращою у грі переваги.

На щастя, на тай-брейку наші волейболісти довели свою перевагу. Собанти підтримала Анна Федорович (два ейси), ефективність команди в атаці була 54%.

У решті матчів «польської» групи Туреччина перемогла Фінляндію з рахунком 3:2, а Італія — з Угорщиною 3:1. У неділю о 16:00 Польща зіграє з фінами.

Польща – Словенія 3:2 (25:18, 27:29, 25:19, 26:28, 15:11)

Польща: Александра Вальчак, Амелія Домбровська, Зофія Собанти, Антоніна Серафіновська, Олівія Яронь, Мартина Подляска – Корнелія Дроздовська (ліберо) та Зофія Бжоза, Анна Федорович, Розалія Хмілевська, Надія Сіуда, Майя Дака (ліберо). Тренер: Вальдемар Кавка.