Home Спортивне життя Волейболістки Євро U20: Хороший старт для поляків. Перемога збірної Польщі в...

Волейболістки Євро U20: Хороший старт для поляків. Перемога збірної Польщі в першому матчі

71
0
 Волейболістки Євро U20: Хороший старт для поляків.  Перемога збірної Польщі в першому матчі

Поляки вдало почали свою боротьбу на чемпіонаті Європи з волейболу U20. «Бяло-Червоні» у своєму стартовому матчі перемогли Словаччину з рахунком 3:1 (25:21, 21:25, 25:14, 25:8).

Поляки добре увійшли в цю сутичку. Вони здобули чотири очки поспіль і таким чином одразу випередили суперників. Проте словаки потихеньку почали перебирати ініціативу на паркеті. Суперники Біло-Червоних зрівняли рахунок (5:5), а потім повели в рахунку. В один момент словаки відскочили від поляків на чотири очки (20:16). На цьому етапі польські волейболісти почали надолужувати згаяне. Польська команда виграла вісім очок поспіль. Перший сет завершився тріумфом поляків 25:21.

Друга частина цієї зустрічі не пішла на користь польським представникам. У більшості ігор гра велася очко за очко. Здавалося, волейболістки зіграють на користь, щоб вирішити, хто виграє цей сет. Незважаючи на це, гравці зі Словаччини в кінці сету зуміли ухилитися від опонента та схилити терези на свій бік. Цю частину матчу поляки програли 21:25.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вражаюча колекція! Відомий польський волейболіст вручив свої медалі

У третій партії цього поєдинку Біло-Червоні диктували умови на майданчику. Підопічні Матеуша Грабди ще до початку матчу довели, чому їх називали фаворитами. Вони набрали сім очок поспіль (21:13) і легко виграли третій сет 25:14. Остання частина матчу пройшла під диктовку польських волейболісток. Вони швидко вийшли вперед і не дали суперникам жодного шансу повернутися в боротьбу. Словаки були розгромлені. Зрештою поляки виграли цей сет 25:8 і таким чином здобули першу перемогу на цьогорічному чемпіонаті.

Попереду у поляків ще чотири зустрічі на груповому етапі. На першому етапі чемпіонату Європи збірна Польщі протистоятиме Франції, Словенії, Сербії та Італії.

Польща – Словаччина 3:1 (25:21, 21:25, 25:14, 25:8)