Home Спортивне життя Волейболістки Ліги націй: Бразилія – Італія. Пряме включення та результат

Волейболістки Ліги націй: Бразилія – Італія. Пряме включення та результат

57
0

Бразилія та Італія зустрінуться у волейбольному гранд-фіналі Ліги націй. Яке представництво здобуде омріяні золоті медалі? Пряма трансляція матчу Бразилія – ​​Італія з 17:30 на Polsatsport.pl.

Настав час вирішального поєдинку цьогорічного випуску волейболістів Ліги націй. У гранд-фіналі Бразилія зустрінеться з Італією. Обидві команди не мали особливих проблем із суперниками у півфіналі.

Бразильці, незважаючи на невдалий старт, в якому вони програвали в першому сеті аж 14:25, з лишком компенсували програш у трьох сетах поспіль проти Сербії і, тріумфуючи по черзі 18, 24 і 19, забезпечили собі вихід до великого фіналу. Варто зазначити, що в чвертьфіналі Сербія сенсаційно перемогла переможця трьох останніх розіграшів Ліги націй – збірну США.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Волейболістки ME U-18: восьме місце збірної Польщі

Куди менш драматична історія була у півфінального матчу збірної Італії проти Туреччини. Італія впевнено обіграла свого суперника з рахунком 3:0, тріумфувавши в трьох сетах до 18, 26 і 22.

Так хто ж переможе у великому фіналі? Італійці зрадіють золоту, чи, може, бразильці здобудуть омріяні медалі? Безперечно одне: у фіналі Ліги націй для волейболісток нас чекають великі емоції.

Пряма трансляція матчу Бразилія – ​​Італія з 17:30 на Polsatsport.pl.