Home Спортивне життя Волейболісти Ліги націй: непроста гра для господарів у чвертьфіналі

Волейболісти Ліги націй: непроста гра для господарів у чвертьфіналі

54
0

Італійці однозначно були фаворитами цього матчу, але волейболістки збірної Нідерландів вели з ними щільну боротьбу з початку першого сету. Щоправда, господарі здобули перевагу на початку, коли Юрій Романо показав два ейси (8:5), але помаранчеві швидко ліквідували поразку (10:10). Вони зробили це кілька разів протягом сету, і кінцівка принесла сюрприз. Нідерланди показали серію очок з 20:20 – результативними атаками похизувалися Фабіан Плак, Тійс Тер Хорст і Бенні Туінстра, а потім Плак додав ейс до ваги сетболу. Італійці ще зуміли відповісти результативною атакою, але в наступній дії розгубилися, обігравши суперників, і програли 21:25.

Дивіться також: Польські волейболістки зустрілися з потенційним суперником у півфіналі Ліги націй

На початку другого випуску італійські волейболісти покращили свою подачу і після серії виграних акцій вели в рахунку 7:3. Коли Німір Абдель-Азіз не зумів пробити блок суперників, на технічній перерві господарі мали п’ять очок вперед (12:7). Здавалося, цього разу вони, ймовірно, переможуть, але голландці вирушили надолужувати згаяне. Вони похизувалися очковою серією – три результативні атаки + ейс Туінстра – і зловили очковий контакт (20:19). Проте італійцям вдалося відстояти свою перевагу. Останні три очки в цій грі суперники віддали їм після власних помилок (25:22).

Набір № 3 був вирівняний лише в початкових фрагментах (7:7). Голландці також відійшли на ейс Туінстри (11:10), але згодом ініціативу перехопили господарі. Вони були ефективнішими в атаці, добре показали себе на подачі та отримали явну перевагу. Завершили сет серією очок – після автоматичної атаки Абдель-Азіза різниця склала десять очок (23:13). Джанлука Галассі виграв сетбол, а пропущене очко додав подача Даніеле Лавіа (25:13).

Голландці не здавалися. На початку четвертої партії вони здобули перевагу, коли Гійс Йорна показав ейс (3:4). До перерви італійські волейболісти набрали три очки (12:9). Помаранчеві зловили очковий контакт (13:12), а потім зрівняли рахунок після очкової подачі Туінстри (18:18). Обидві команди деякий час вели щільну боротьбу (21:21), але ключові дії виграли італійці. Вдала атака Івана Зайцева означала матчбол (24:21), а Галасі ударом з центру завершив суперництво (25:22).

Найбільше балів: Юрі Романо (16), Даніеле Лавіа (13), Алессандро Мікілетто (12), Роберто Руссо (12) – Італія; Бенні Туінстра (20), Німір Абдель-Азіз (16) – Нідерланди. Італійці значно краще діяли в блоці (12–4), а також помилялися менше суперників (20–30).

Італія – Нідерланди 3:1 (21:25, 25:22, 25:13, 25:22)

Італія: Алессандро Мікілетто, Сімоне Джаннеллі, Даніеле Лавіа, Юрі Романо, Сімоне Анзані, Роберто Руссо – Фабіо Баласо (ліберо) і Маттіа Боттоло, Джанлука Галассі, Іван Зайцев. Тренер: Фердінандо Де Джорджі.
Нідерланди: Вессел Кімінк, Тійс Тер Хорст, Фабіан Плак, Бенні Туінстра, Німір Абдель-Азіз, Тван Вільтенбург – Робберт Андрінга (ліберо) і Маартен Ван Гардерен, Стійн ван Тілбург, Фрік де Вейєр, Гійс Йорна. Тренер: Роберто П’яцца.