Home Спортивне життя Волейболісти ME U-22: жах у Тарнові! Поляки на тай-брейку з перевагою...

Волейболісти ME U-22: жах у Тарнові! Поляки на тай-брейку з перевагою поступилися Франції

70
0
 Волейболісти ME U-22: жах у Тарнові!  Поляки на тай-брейку з перевагою поступилися Франції

Збірна Польщі з волейболу програла Франції з рахунком 2:3 (25:15, 22:25, 22:25, 28:26, 20:22) у першому матчі Чемпіонату Європи серед молоді до 22 років, який проходив у Тарнові. Зустріч тривала майже три години.

Прем’єрний випуск розпочався для поляків блискуче. Вони швидко вийшли вперед 6:2, що дозволило їм спокійно грати. У якийсь момент суперниці програвали команді Даніеля Плінського аж 10 очок (15:5), і з такою різницею очок завершився перший сет.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Нікола Грбіч отримав “зелене світло” для роботи в клубі. Одна умова

Друга гра була набагато більш рівною. Французи почали виступати і обмінялися керівництвом з поляками. Після запеклої кінцівки триколірні порадували рівністю матчу.

Вони також краще увійшли в наступну партію, що змусило тренера Плінського зупинити гру вже за рахунку 1:3. Це дало бажаний ефект, адже на табло з’явилася нічия 4:4. Жодна з команд не змогла здобути надійну перевагу, що підвищило температуру гри. Остаточне рішення знову вирішило, хто стане лідером, і кращими в ньому виявилися французи.

Подібним чином закінчилася і четверта партія. Після дуже рівного сету поляки цього разу виявилися кращими. Вони перемогли 28:26, що означало тай-брейк. Почалося це з біло-червоних, але перевагу вони швидко розтратили, до того ж французи підскочили на три очки (7:4). Проте господарі не опускали рук і поступово надолужували згаяне. Вони мали кілька матчболів, але не змогли використати свої моменти і в підсумку поступилися перевагою 20:22.

У матчі-відповіді групи 1 Сербія впевнено обіграла Австрію з рахунком 3:0. Суперниками поляків у наступному матчі будуть лідери групи.

Польща – Франція 2:3 (25:15, 22:25, 22:25, 28:26, 20:22)

Польща: Якуб Краут, Северин Ліпінський, Давід Дурський, Міхал Гержот, Кароль Урбанович, Давід Павлун, Давід Прушковський (зліва) та Антоні Квасігрох, Конрад Янковський; Тренер: Даніель Плінський

Франція: Келліан Мотта Паес, Антуан Потрон, Вільям Луї-Марі, Ібрагім Лавані, Грегорі Гемпін, Лохан Нак Міньєм, Тібо Лубейр (ліворуч) і Хілір Енно, Еліот Куле, Анрі Леон; Тренер: Стефан Сапінарт