Home Спортивне життя Волейбольне видовище в Любляні! Ідеальний матч між Францією та Словенією став...

Волейбольне видовище в Любляні! Ідеальний матч між Францією та Словенією став результатом тай-брейку

64
0
 Волейбольне видовище в Любляні!  Ідеальний матч між Францією та Словенією став результатом тай-брейку

Франція перемогла Словенію з рахунком 3:2 у грі групи D чемпіонату світу з волейболу 2022. Обидві збірні влаштували грандіозне видовище на заповненій уболівальниками Arena Stožice. Словенці могли навіть переграти олімпійських чемпіонів, але упустили свої шанси у надзвичайно напруженому четвертому сеті. Триколірні тріумфували на тай-брейку, зберігши більше сил для вирішальної партії.

Перший сет «триколірні» виграли (25:21), а в двох наступних лідирувала Словенія (22:25, 23:25). У четвертій партії словенці все ж взяли гору (16:19), але французи надолужили програш і сет увінчався великою боротьбою обох команд за перевагу. Представники Франції схилили чашу терезів на свій бік, а в останній дії Ервін Н’Гапет успішно атакував (34:32).

Дивіться також: Перша перемога команди Міхала Вінярського

Тай-брейк вирішив запеклий матч. Краще розпочали представниці Франції, які після виграшу четвертого сету отримали вітер у вітрила (5:2). Коли Жан Патрі показав туз подачі, триколірні вели в рахунку 8:4, коли вони помінялися сторонами. Згодом їхня перевага ще більше зросла. Дві вдалі дії Н’Гапета фактично врегулювали конкуренцію (12:5). Помилка на подачі суперниць подарувала Триколору матч-бол, а гру завершила блок-атака антени головного героя цього шоу – Н’Гапета (15:7).

Підсумок матчу Франція – Словенія:

Ервін Н’Гапет демонстрував відмінну форму в ключові моменти матчу. Атака блок-авто завершила війну нервів у четвертій партії, а на тай-брейку набрала аж сім очок. Загалом він набрав 23 очки для своєї команди (21/39 в атаці + 1 ейс + 1 блок).