Home Спортивне життя Volleyball Championships 2022: результати та яскраві моменти матчів четвертого дня турніру –...

Volleyball Championships 2022: результати та яскраві моменти матчів четвертого дня турніру – 29 серпня. Групові таблиці. Кого підвищили?

64
0
 Volleyball Championships 2022: результати та яскраві моменти матчів четвертого дня турніру – 29 серпня.  Групові таблиці.  Кого підвищили?

Сербія зіграла з Пуерто-Ріко в першому матчі другого туру групи А. Команда з Європи була однозначним фаворитом цього матчу, але не підійшла до гри достатньо концентровано. Цим могли скористатися суперники у прем’єрній партії, яка вийшла дуже рівною. Сербія мала сетбол 24:21, але пуерториканці в трьох діях захистилися! Коли Педро Моліна показав ейс подачі, почалася гра на перевагу. Досвідчені серби вирішили на свою користь (26:24). Наступні сети, незважаючи на амбіційний настрій збірної Пуерто-Ріко, пройшли з явною перевагою сербів (25:21, 25:16). У другому матчі цієї групи збірна України перемогла Туніс з рахунком 3:0.

Дивіться також: Німір Абдель-Азіз – найкращі дії в матчі Аргентина – Нідерланди (ВІДЕО)

У групі Е першу перемогу здобули канадці. Підопічні наставника Бена Джозефсона перемогли з Китаєм 3:0. Вони мали перевагу з початку матчу, хоча в першому та третьому сетах у суперниць були шанси компенсувати згаяне в кінцівці. Друга зустріч у цій групі також не принесла великих емоцій. Італійці здобули другу перемогу на турнірі, впевнено обігравши Туреччину з рахунком 3:0. Турецькі волейболісти були близькі до того, щоб наздогнати відставання в кінцівці третьої партії (23:21), але двічі помилилися в зоні подачі, принісши суперницям пропущені очки (25:22).

Багато емоцій подарувала вболівальникам зустріч у групі F між Аргентиною та Нідерландами. Перші два сети волейболістки «Альбіселестес» виграли, але «помаранчевим» вдалося переломити хід гри. На тай-брейку вони продемонстрували чудову серію з восьми виграних дій. Дуже вдало себе представив Німір Абдель-Азіз, який набрав 32 очки. Цей цікавий поєдинок завершився перемогою голландців 3:2. У другій грі групи Іран зустрівся з Єгиптом. Безумовно фаворитами цього протистояння були перси. Вони підтвердили це в перших двох сетах (25:14, 25:19), але в третій партії в їхній грі щось застрягло, і вони неочікувано програли 22:25. У четвертій партії їм довелося чимало поборотися, щоб перемогти 26:24 і отримати повний набір очок.