Home Спортивне життя Вуельта Іспанії: Тімен Аренсман виграв королівський етап. Без змін на керівній...

Вуельта Іспанії: Тімен Аренсман виграв королівський етап. Без змін на керівній посаді

69
0
 Вуельта Іспанії: Тімен Аренсман виграв королівський етап.  Без змін на керівній посаді

Голландець Тімен Аренсман з команди DSM виграв 15-й етап велогонки Вуельта Іспанії в горах Сьєрра-Невада. Бельгієць Remco Evenepoel (Quick-Step Alpha Vinyl) зберіг лідерство в загальному заліку.

Аренсман здобув другу професійну перемогу в кар’єрі. Місяць тому на Tour de Pologne він виграв гірську гонку на час у Wierch Rusiński, а в Кракові завершив всю гонку на другій сходинці подіуму.

У неділю 22-річний голландець напав за кілька кілометрів до кінця королівського етапу, залишивши своїх супутників у втечі на довгій дорозі. Іспанець Енрік Мас (Movistar) фінішував другим, програвши хвилину і 23 секунди, за ним через дві секунди розташувався колумбієць Мігель Анхель Лопес (Astana).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Найро Кінтана звернувся до CAS. Йдеться про Тур де Франс

Evenepoel був десятим, відстаючи майже на дві хвилини. Наприкінці 15 секунд Прімож Рогліч (Jumbo-Visma), п’ятий на фініші та другий у генеральній класифікації, компенсував його. Словенець, який тріумфував у трьох попередніх випусках Вуельти Іспанії, програє Бельгії 1,34, а Мас – 2,01, що обіцяє дуже цікаву боротьбу на третьому, останньому тижні гонки.

– Мені важко повірити, що я виграв королівський етап. Всі говорили про цю ділянку, про висоту, яку ми повинні підняти (2506 м над рівнем моря). «Я почувався не дуже добре, але інші, мабуть, були більш втомленими», — сказав Аренсман Eurosport. У генеральній класифікації голландець піднявся на восьме місце.

Евенепол також був щасливий, хоча програв декілька секунд Роглічу та Масі.

– Це був перший раз, коли я фінішував так високо і, думаю, мені це вдалося. Я все ще відчуваю наслідки аварії, але від етапу до етапу стає краще, і я з нетерпінням чекаю дня відпочинку. На третьому тижні сходження буде не таким складним, як сьогодні, прокоментував бельгієць.

Після дня перерви гонщики проведуть гонку у вівторок на рівнинному етапі від Санлукар-де-Баррамеда до Томареса.