Home Спортивне життя WTA Торонто: Іга Свёнтек – Беатріс Хаддад Майя. Пряме включення та...

WTA Торонто: Іга Свёнтек – Беатріс Хаддад Майя. Пряме включення та результат

85
0
ТАК

Суперницею Іги Свёнтек в 1/8 фіналу турніру WTA 1000 на хардових кортах в Торонто стане Беатріс Хаддад Майя. Бразильська тенісистка виграла у другому колі сіяну під 13 номером канадку Лейлу Фернандес 7: 6 (7-4), 6: 1. Пряма трансляція зустрічі Свёнтек – Хаддад Майя на Polsatsport.pl.

Раніше лідер світового рейтингу Свёнтек у другому раунді (1/16 фіналу) без проблем здолала австралійку Айлу Томлянович з рахунком 6:1, 6:2. На відкритті полячка мала вільну долю.

Це була друга гра між 21-річним Свёнтеком і 72-м у світовому рейтингу Томляновічем, який старший за нього на вісім років. Тенісисти три роки тому змагалися в першому колі в … Торонто. Тоді австралієць вирвала перевагу поляків з рахунком 4:1 у першому сеті.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: WTA в Торонто: Іга Свёнтек перемогла Алью Томлянович і зіграє в 1/8 фіналу

Тепер на шляху Свёнтек стоятиме Хаддад Майя, яка посідає 24 місце в списку WTA, найвище в її кар’єрі. Тенісистка з Рашина ще не мала можливості зіграти з 26-річним бразильцем.

Цього року Хаддад Майя досяг успіху в парному розряді, дійшовши до фіналу (програвши) на турнірі Великого шолома Australian Open. Проте в одиночному розряді вона чудово виступала на траві цього сезону. У червні вона виграла два турніри на цьому покритті – у Ноттінгемі та Бірмінгемі. Це її єдині перемоги на змаганнях WTA в кар’єрі.

Пряма трансляція гри Свёнтек – Хаддад Майя на Polsatsport.pl. Початок не раніше о 20:30.