Home Спортивне життя WTA у Варшаві: Іга Свёнтек краща в польському двобої

WTA у Варшаві: Іга Свёнтек краща в польському двобої

48
0

У наступному раунді Іга Свёнтек зіграє з Габріелою Лі.

У першому колі турніру WTA 250, який проходив у Варшаві, Іга Свёнтек перемогла Магдалену Френч з рахунком 2:0 (6:1,6:2). У наступному етапі полька зустрінеться зі 146-ю ракеткою рейтингу Габріелою Лі. Засідання відбудеться у четвер.

Свёнтек був оголошений найбільшою зіркою та фаворитом фінального тріумфу на турнірі, що розігрується на кортах Legia у Варшаві. Це була її перша гра після несподіваної поразки 2 липня проти француженки Алізе Корнет у третьому раунді Вімблдону.
Найкраща польська тенісистка в першому колі зустріла свою співвітчизницю Френч. Такий список викликав інтерес у шанувальників. Не дивно, що це був її матч на трибунах на вул. Мислівецька була повна.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: WTA у Празі: Магда Лінетт пройшла до чвертьфіналу

У першому сеті Іга підтвердила свій клас і впевнено виграла 6:1. Лише в одній грі Француженка змогла перемогти номер один у рейтингу WTA. У решті партій полячка настільки збільшила темп гри, щоб суперниця не змогла успішно підняти гру.

У другій партії поєдинок був більш рівним. До стану 2:2 тенісисти вигравали після гри, але згодом Свёнтек зламав суперницю, здобувши перевагу 4:2. Зрештою 21-річний гравець виграв з рахунком 6-2 і вийшов до 1/8 фіналу. Матч тривав 75 ​​хвилин.

У наступному раунді Свёнтек зіграє з Габріелою Лі. Румунка посідає 146 місце в рейтингу WTA. Зустріч призначена на четвер.