Home Спортивне життя WTA в Ченнаї: Магда Лінетт зіграє у фіналі

WTA в Ченнаї: Магда Лінетт зіграє у фіналі

79
0

Лінетт займає 67-е місце у світовому рейтингу, а Свон – 174. У суботу вони вперше зіграли на корті. Матч тривав лише 17 хвилин. Британець попросив медичну перерву після третьої партії, але не зміг продовжити гру.

30-річна дівчина з Познані до цього пройшла три раунди на турнірі. У поразці залишила японку Моюку Учідзіму, росіянку Оксану Селехметьєву, а в чвертьфіналі поступилася канадці Ребекці Маріно. Цікаво, що полячка досі не програла навіть сету.

“Мені шкода, що я переміг у таких умовах. Я б волів перемогти на корті, але теніс теж такий. Загалом, завдяки цьому я трохи зекономив сили. Цього року.

Її фінальна суперниця, 17-річна чешка, займає 130-е місце в рейтингу WTA. Фрухвіртова у другому півфіналі після майже тригодинної дуелі перемогла аргентинку Надію Подороску 5:7, 6:2, 6:4. Чешка вперше в кар’єрі зіграє за титул турніру WTA. Незалежно від кінцевого результату, він також вперше потрапить до топ-100 у світовому рейтингу.