Home Спортивне життя WTA в Ченнаї: провал Магди Лінетт у фіналі. Вона програла 17-річній

WTA в Ченнаї: провал Магди Лінетт у фіналі. Вона програла 17-річній

71
0
 WTA в Ченнаї: провал Магди Лінетт у фіналі.  Вона програла 17-річній

Посіяна під третім номером Магда Лінетт програла Лінді Фрухвіртовій з рахунком 6: 4, 3: 6, 4: 6 у фіналі турніру WTA в Ченнаї, Індія. Це перший титул у кар’єрі 17-річної чеської тенісистки.

Лінетт займає 67-е місце у світовому рейтингу, а Фрухвіртова – 130. Це була їхня друга зустріч і перша перемога збірної Чехії. Полячка була першою торік у Клівленді.

30-річна дівчина з Познані вп’яте вийшла у фінал турніру WTA. На його рахунку два тріумфи – у 2019 році в Нью-Йорку і в 2020 році в Тай Хуахіні.

Перший сет належав Лінетт, яка плавно вигравала гейми на свою передачу і була близька до того, щоб пробити суперницю. Нарешті вона досягла успіху в дев’ятій партії і через мить закрила першу партію.

Друга страва була навпаки. Цього разу Фрухвіртова подала дуже добре та тиснула на Лінетт хорошими ретурами. Чешка отримала брейк у восьмому геймі, а вигравши наступну партію, зрівняла рахунок.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Pekao Szczecin Open: переможець Корентін Муте

Третій сет був захоплюючим. Лінетт вже вела в рахунку 4:1 і на той момент попросила медичну перерву через проблеми з ногою. Здавалося б, все добре, тому що у полячки був брейк-пойнт 5:1. Фрухвіртова, однак, оговталася від гніту, а Лінетт, мабуть, втратила сили. Чешка виграла п’ять партій поспіль і досягла найбільшого успіху в кар’єрі.

Незважаючи на поразку, Лінетт підніметься в понеділковому рейтингу – на 50-ту позицію. Фрухвіртова буде 74-ю в кар’єрі.

Найближчими днями Лінетт виступатиме на турнірі в Сеулі. У ньому вона посіяна під третім номером, а її першою суперницею стане 156-та голландка Аріан Хартоно.