Home Спортивне життя WTA в Гранбі: Магдалена Френч перемогла в одиночному розряді, Аліція Росольська програла...

WTA в Гранбі: Магдалена Френч перемогла в одиночному розряді, Аліція Росольська програла в парному

58
0

Магдалена Френч стартувала на тенісному турнірі WTA в канадському Гранбі (призовий фонд $251,7 тис.) з перемоги над Данкою Ковініч у Чорногорії з рахунком 7:6 (7-3), 6:2. Аліція Росольська та новозеландка Ерін Рутліфф зазнали несподіваної поразки в парному розряді.

Ковініч не щастить у змаганні з польками. Наприкінці травня Чорногорії довелося визнати перевагу Іги Свёнтек на Відкритому чемпіонаті Франції. Потім вона перейшла з землі на траву і зустріла Магду Лінетт в Істборні. Інший поляк переміг Чорногорію у двох сетах. Подібне було і в Гранбі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Серена Вільямс оголосила, коли піде на пенсію

Французу знадобилася година і 44 хвилини, щоб кваліфікуватися до другого раунду. Там він зустрінеться з переможницею матчу між найвищою сіяною росіянкою Дар’єю Касаткіною (10-е місце в рейтингу WTA) і бельгійкою Грет Міннен (48-е). На кону буде вихід до чвертьфіналу.

Однак Аліції Росольської, яка разом з новозеландкою Ерін Рутліфф отримала перший номер турніру, не вдалося. Їх суперницями були канадка Ребекка Маріно та австралійка Олівія Тьяндрамулія, які провели свій перший матч разом і виявилися кращими гравцями. Вони вийшли далі після супертай-брейку.

Росольська і Рутліфф готуються до US Open. У попередніх виступах, як у Торонто, так і в Цинциннаті, польсько-новозеландська пара завершувала боротьбу також у першому колі.

Результати 1-го раунду в одиночному розряді:

Магдалена Френч (Польща) – Данка Ковініч (Чорногорія) 7:6 (7-3), 6:2

Результати 1 раунду в парному розряді:

Ребекка Маріно, Олівія Тьяндрамулія (Канада, Австралія) проти Аліції Росольської, Ерін Рутліфф (Польща, Нова Зеландія, 1) 6:4, 5:7, 10-6