Home Спортивне життя WTA в Торонто: Корі Гауфф з Сімоною Халеп у першій чвертьфінальній парі

WTA в Торонто: Корі Гауфф з Сімоною Халеп у першій чвертьфінальній парі

60
0

Корі Гауфф після 3-годинного 11-хвилинного матчу перемогла білоруску Арину Сабаленко 7: 5, 4: 6, 7: 6 (7-4) і вийшла в чвертьфінал тенісного турніру WTA 1000 в Торонто (приз пул 2,9 мільйона доларів). 18-річна американка боротиметься за вихід у півфінал з досвідченою румункою Сімоною Халеп.

Гауфф, яка цього року дійшла до фіналу – програла Ізі Свёнтек – на Відкритому чемпіонаті Франції Великого шолома, має на своєму рахунку два титули WTA. У 2019 році вона тріумфувала на турнірі в Лінці, а рік тому в Пармі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Іга Свёнтек розповіла про Роберта Левандовського. Красиві слова!

Посіяний у Торонто з «10», американець, здавалося, контролював ситуацію до середини другого сету, в якому він вів 3-1 і 4-2. Згодом вона програла чотири партії поспіль, а шоста ракетка світу Сабаленко вела до третьої партії. У ньому білоруска спочатку була переможницею (3:0), але Гауфф швидко компенсувала програш і на тай-брейку вирішила матч на свою користь.

У обох гравців були проблеми з подачами, і завдання не полегшив сильний вітер – Сабаленка зробила їх 18, а переможниця на три менше.

Халеп, посіяна з «15», фіналістка турніру 2015 року, у четвер без проблем перемогла швейцарку Джил Белен Тайхманн з рахунком 6:2, 7:5.