Home Спортивне життя Жах у Празі! Раків програє зі Славією після голу на останній...

Жах у Празі! Раків програє зі Славією після голу на останній хвилині додаткового часу

66
0
 Жах у Празі!  Раків програє зі Славією після голу на останній хвилині додаткового часу

«Фортуна Арена» у Празі була заповнена до останнього місця. Цього спекотного задушливого вечора до столиці Чехії також приїхала дуже велика група вболівальників із Ченстохови, які сподівалися на власні очі побачити, як Ракув увійде в історію, як і весь польський футбол – як перша команда нашої країни, яка вийшла в груповий етап Ліги конференцій УЄФА. Втім, можна було припустити, що це буде нелегко, адже місцеві – загартована на європейській арені команда, яка хотіла довести, що поразка з рахунком 1:2 у першому матчі – лише нещасний випадок.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Результати жеребкування Ліги чемпіонів. Групи Ліги чемпіонів 2022/2023

У першому таймі більше «від гри» була «Славія», яка частіше перебувала з м’ячем і однозначно частіше гостювала під воротами Владана Ковачевича, аніж ченстоховці під воротами суперника. Проте це не змінює того факту, що саме підопічні Марека Папшуна створили найнебезпечнішу ситуацію до перерви. На 23-й хвилині в стрільцях міг записатися Іві Лопес, який після комбінованих дій всієї команди впав у штрафний майданчик і з кількох метрів пробив у голкіпера «Славії» Алеса Мандоуса. Відскок іспанця також виявився невдалим, оскільки він влучив м’ячем у штангу.

Пража наближалася до воріт РКС, але фіналізації в її складі не було. Ковачевич ловив багато навісів, результативними були і захисники Ракова. Віце-чемпіони Польщі час від часу погрожували собі, врешті-решт пішли на перерву з нульовою нічиєю.

Атмосфера на трибунах ставала гарячішою, а була б ще гарячішою – у секторі вболівальників червоно-синіх, якби на самому початку другого тайму Матеуш Вдовяк, який вийшов на поле після перерви, скористався перевагою. відмінна ситуація. Колишній футболіст в т.ч. «Краковія» вийшла сам на сам з голкіпером, пройшла повз нього, але замість порожніх воріт потрапив лише у бічні. Навіть мінімальний гострий кут не виправдовує раківчанина в цьому випадку.

За приказкою, що невикористані акції люблять мстити, слово взяли гравці «Славії». Спочатку під воротами РКС стало небезпечно після кутового з кутового. Потім Ковачевич зловив м’яч. На 62-й хвилині воротареві, який повернувся після травми, не пощастило. Результативну дію провів Ростинг, після якого Мозес Усор пробив по воротах. Нігерієць отримав м’яч у штрафному і пробив точно в дальню штангу. Об’єкти у Празі вибухнули, і Ракові довелося готуватися до важких моментів, адже програш з першої зустрічі компенсували господарі.

Гол, забитий господарями, додав їм неймовірної енергії та вітру у вітрила. У наступні хвилини вони тиснули на команду з Ясної Гури, яку Ковачевичу довелося кілька разів рятувати своїми інтервенціями. Проте «Раків» зумів витримати цей важкий період, налаштувавшись на нервову кінцівку матчу.

І в ньому знову взяли слово гравці чеської столиці. На 86-й хвилині Ковачевич показав блискуче втручання на лінію воріт. Через три хвилини боснійський голкіпер також був змушений показати свою майстерність.

Раків пережив черговий штурм місцевих, а це означало, що довелося грати додатковий час.

У першій половині додаткового часу Ковачевич влаштував чудову робінзонаду, залишивши «живим» Ракув. Той, що в кінцівці, загрожував воротам Славії. Коли м’яч пішов на кутовий, арбітр з Англії Крейг Поусон запросив обидві команди на невелику перерву, що викликало огиду у жителів Ченстохови.

У другому таймі «Славія» продовжувала тиснути. Було видно, що раківчани дуже слабкі. Коли здавалося, що все йде до змагань з серії пенальті, для жителів Ченстохови сталася драматична подія. На 121-й хвилині додаткового часу Іван Шранц забив пражанам гол з кількох метрів після навісу. На стадіоні «Фортуна Арена» була величезна ейфорія.

Другі чемпіони країни не зуміли відповісти на цей удар і змушені змиритися з невдачею та вибуттям у неймовірно драматичних обставинах. Раків, як і рік тому, вилетів у четвертому раунді кваліфікації до групового етапу Ліги конференцій. Але цього разу після великого жаху.

Славія Прага – Раків Ченстохова 2:0 (0:0,1:0,0:0,1:0)
Цілі: Усор 62, Шранц 121

Жовті картки: Шевчик, Дорлі, Провод – Тудор, Арсенич, Тудор, Вдовяк, Лопес

Славія: Алес Мандус — Девід Джурасек (Оскар Дорлі 80), Едуардо Сантос, Айхам Усу, Лукас Масопуст (Ондрей Лінгр 55) — Мозес Усор (Лукас Провод 77), Ібрагім Траоре, Петр Шевчик (Крист Тієхі 94), Томас Холес, Девід Дудера ( Іван Шранц 56) – Станіслав Тецл (Петро Олаїнка 55)

Раков: Владан Ковачевич – Мілан Рундич, Зоран Арсеніч, Стратос Сварнас (Богдан Раковітан, 112) – Патрік Кун (Владислав Кочергін, 96), Валеріан Гвілія (Шимон Чиж, 91), Іоанніс Папаніколау (Густав Берггрен, 111), Фран Тюдор – Іві Лопес (, Себастьян Мусіолік 111) Владислав Гутковскіс 46), Бартош Новак (Матеуш Вдовяк 46)