Home Спортивне життя Жіночий Тур де Франс: Марта Каваллі знята зі змагань через травму голови...

Жіночий Тур де Франс: Марта Каваллі знята зі змагань через травму голови після аварії

54
0

Марта Каваллі, одна з фавориток велогонки Тур де Франс, була знята зі змагань через травму голови.

Італійка Марта Каваллі, одна з фавориток велогонки Тур де Франс, була знята зі змагань через травму голови після аварії, яка сталася за 25 км до другого етапу в Провені.

“У нас небагато новин про Марту. Її доставили до лікарні з травмою голови, щоб зробити комп’ютерну томографію”, – сказав спортивний директор FDJ Suez Стівен Делкур.

“Ми дуже стурбовані. Ви бачили вражаючу аварію і наскільки небезпечний наш вид спорту. Нам дійсно потрібно бути обережними”, – додав він.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Жіночий Тур де Франс: Катажина Нєвядома на подіумі

Каваллі впав під час аварії, а потім його збила австралійка Ніколь Фрейн, яка, ймовірно, пропустила аварію і на повній швидкості врізалася в суперницю.

Італійка фінішувала другою в найдовшій жіночій гонці Giro d’Italia Donne, яка завершилася 10 липня.

Понеділковий етап виграла голландка Маріанна Вос (Jumbo-Visma) і завоювала жовту майку лідера. Катажина Нєвядома (Canyon-SRAM) пройшла третю фінішну лінію і займає таке ж місце в генеральній класифікації.

Tour de France Femmes вперше проходить під такою назвою та за формулою багатоетапної гонки. У минулому він проводився під іншою назвою (включаючи La Grande Boucle), а в 2014-21 роках це була зазвичай одноденна гонка під назвою La Course by Le Tour de France.

Цьогорічний етап складається з восьми етапів і завершиться 31 липня сходженням на гірськолижний курорт La Planche des Belles Filles у регіоні Вогези, відомий за чоловічим Тур де Франс.