Home Спортивне життя Зустрілися з другим півфіналістом ЧС-2022 серед волейболістів. Словенія перемогла Україну

55
0

Перший сет матчу Словенії з Україною став шоком для вболівальників господарів, які щільно заповнили трибуни «Арени Стожице». Українці ризикнули на подачі з самого початку і швидко здобули явну перевагу (6:10). Далі в сеті вони втримали перевагу (9:15, 12:19), і господарям було не про що сказати. Цю частину гри результативною атакою завершив Василь Тупчий (18:25). Волейболістки з України мали відчутну перевагу в атаці та ймовірно виграли, хоча й допустили аж вісім помилок на подачах.

Дивіться також: Головний фаворит ЧС серед волейболісток за бортом! Тай-брейк визначив переможця головного матчу

Словенці успішно почали другу частину (4:1), але суперники швидко зрівняли рахунок (5:5). Гра обох команд була хвилястою. Господарі відновили перевагу (11:9), але згодом програли чотири дії поспіль (12:14). У підсумку було схоже – Словенія здобула перевагу (19:16, 23:20), але Україна зуміла вивести перевагу. Автоматична атака Олега Плотніцького принесла господарям вирішальний бал (26:24). Тренер Георге Крету змінив позиції захисника та нападника, що допомогло словенцям виграти гру.

Третій сет – це рівнова боротьба обох команд (9:9). Пізніше Україна на мить здобула перевагу, коли Плотніцький блиснув на подачі (11:13). Проте кінцівка сету – домінування словенських волейболісток, які на початку матчу потримали нерви. Ключовою виявилася серія виграних акцій з 19:17 по 23:17. Сета була результативною, адже ейс подачі замкнув Клемен Чебуль (25:19).

Початок четвертої гри – це очкова боротьба обох команд. Згодом словенці отримали перевагу (12:9), яку в подальших діях збільшили. Коли Чебуль показав ейс подачі, господарі вели 19:12. З такою явною перевагою, здавалося, вони впевнено йдуть до перемоги. Матч-бол виграв Ален Паєнк (24:19). Україна, однак, боролася до кінця, захистила чотири матчболи, Плотніцький показав два ейси, але господарі врешті-решт перервали серію. Вирішальне очко виграв Рок Мозіч (25:23).

Найбільше балів: Клемен Чебуль (23), Тіне Урнаут (11) – Словенія; Олег Плотницький (30), Василь Тупчий (12), Ілля Ковальов (10) – Україна. Українські волейболістки краще забивали в атаці, мали більше ейсів на подачі (4-7), але й значно більше власних помилок, ніж суперниці (21-33).

Словенія – Україна 3: 1 (18:25, 26:24, 25:19, 25:23)

Словенія: Тончек Штерн, Ален Паєнк, Ян Козамернік, Деян Вінчіч, Тіне Урнаут, Клемен Чебуль – Яні Ковачич (ліберо) і Грегор Ропрет, Рок Можич. Тренер: Георге Крецу.
Україна: Максим Дрозд, Олег Плотніцький, Юрій Семенюк, Василь Тупчий, Ілля Ковальов, Віталій Щитков, Дмитро Канаєв (ліберо) та Тимофей Полуян, Юрій Синиця. Тренер: Угіс Крастінш.

Судді: Войцех Марошек (Польща), Хамід Мохамед Ахмед Алрусі Альхаммаді (ОАЕ).

Результати, розклад і розклад трансляцій 1/4 фіналу ЧС-2022 серед волейболістів:

2022-09-07: Італія – ​​Франція 3: 2 (24:26, 25:21, 23:25, 25:22, 15:12)

2022-09-07: Словенія – Україна 3:1 (18:25, 26:24, 25:19, 25:23)

2022-09-08: Аргентина – Бразилія (четвер, 17.20; трансляція – Polsat Sport)
2022-09-08: Польща – США (четвер, 20.50; трансляція – Polsat Sport).