Home Спортивне життя 1:3 в третій раз! Польські волейболісти завершили змагання на товариському турнірі...

1:3 в третій раз! Польські волейболісти завершили змагання на товариському турнірі в Неаполі

76
0
 1:3 в третій раз!  Польські волейболісти завершили змагання на товариському турнірі в Неаполі

Польські волейболісти почали поєдинок із турками з фальстарту. Вони програли п’ять дій (0:5), а потім ще дев’ять (1:14), і результат цієї гри виглядав жахливо. Суперниці домінували на майданчику, а полячки не могли завершити свої атаки. У підсумку біло-червоні налагодили боротьбу, здобули десяте очко, але суперники контролювали ситуацію. Ебрар Каракурт замкнув цю частину гри ударом за блок (10:25).

Дивіться також: Де зіграють чемпіонат Європи з волейболу 2023?

Набагато кращим був другий випуск полячок, які добре почали цю гру (8:6). Щоправда, в середині сету ініціативою заволоділи представниці Туреччини (13:17), але поляки в підсумку компенсували програш. Після подачі Зузанни Горецької вони вели в рахунку 21:20, а коли Моніка Галковська додала очкову подачу, мали сетбол (24:22). Вдала атака Олівії Ружанскі (25:23) закріпила перемогу біло-червоних. Виходи на поле Галковської та Горецької позитивно вплинули на гру польської збірної.

У третьому сеті ініціатива знову належала гравцям збірної Туреччини. Після рівного старту полячки завалили дві очкові серії – спочатку шість (5:11), а потім п’ять програних часток (13:21). У підсумку суперники, мабуть, націлювалися на перемогу, а рахунок 18:25 визначила результативна атака Ількіна Айдина.

Початок четвертої партії – рівнозначна боротьба з великою кількістю власних помилок з обох сторін. Результат довго коливався навколо нічиєї. Після результативної атаки Галковської польки вели в рахунку 17:15. Пізніше, після атаки Агнешки Корнелюк, рахунок був 19:17, але турчанки виграли ще чотири дії (19:21). Серія була перервана атакою Ружанського після блоку, але дві вдалі атаки Каракурта і блок дали турецькій команді матчбол; зустріч закінчилася помилкою полячок в атаці (20:25).

Польські волейболісти на турнірі в Неаполі зіграли три матчі – 1:3 з Сербією, 1:3 з Італією та 1:3 з Туреччиною. Це останні випробування підопічних тренера Стефано Лаваріні перед чемпіонатом світу, організованим Нідерландами та Польщею. Свою боротьбу полячки розпочнуть 23 вересня матчем проти Хорватії в Арнемі. Цікаво, що на першому етапі турніру збірна Польщі також зіграє проти Туреччини – 1 жовтня у Гданську.

Польща – Туреччина 1:3 (10:25, 25:23, 18:25, 20:25)