Home Спортивне життя 2:3 з Іраном на відкриття турніру в Гданську! Дивовижна поразка польських...

2:3 з Іраном на відкриття турніру в Гданську! Дивовижна поразка польських волейболісток

52
0
 2:3 з Іраном на відкриття турніру в Гданську!  Дивовижна поразка польських волейболісток

У прем’єрному варіанті поляки швидко створили перевагу (10:6, 12:8) і зберегли її протягом усього сету. Після подачі Марціна Януша – 18:13, потім очко додав Бартош Курек (22:16). Останні два очки на рахунку Олександра Слівки, який спочатку переграв блок суперників (24:20), а потім атакував після блоку (25:21). Поляки в цій партії добре показали себе в партії, були результативними в атаці. Недоліком були власні помилки, особливо шість зламаних лайків.

Дивіться також: Мальвіна Смаржек офіційно в новому клубі

Другу партію іранці почали краще – після подачі Амірхоссейна Есфандіара 3:7. Поляки швидко компенсували втрати. Вражаючий блок Матеуша Бєнека та аса Шлівки зрівняв рахунок 9:9 у наступній дії. Однак у середині сету ініціативу захопили волейболістки з Ірану (10:14, 11:17). Вони показали себе набагато краще, ніж у першій партії, а польська команда слабше приймала і нервово розігрувала атаку. У підсумку, однак, компенсували програш, коли Бєєнєк показав чудову серію в зоні подачі – подав три ейси (21:21), а Якуб Кохановський додав одне очко з пасу. Наконечник, однак, належав персам. В останній дії Бартош Беднож подав ворота (23:25).

Третій сет – ефектний початок для біло-червоних (5:1, 10:4). На технічній перерві вони мали сім очок випередження (12:5), але згодом стався зрив. Почалося це з серії вдалих лайків Мілада Ебадіпура, після чого Іран взяв точковий контакт (13:12). Ця серія підштовхнула іранців до бою, і вони перехопили ініціативу. У підсумку вони підскочили на кілька очок (19:22), а завдання полегшили власні помилки біло-червоних. Есфандіар виграв сетбол, а Амін Есмаїлнежад потужною атакою встановив результат цієї частини гри – 22:25.

Початок четвертої гри пройшов у рівній боротьбі між командами, але іранці швидко почали нарощувати перевагу. Після очкового блоку в перерві вони зробили три ривки вперед (9:12). Господарі намагалися компенсувати згаяне, але суперники довго зберігали перевагу (13:17). Поляки вийшли на зв’язок після ефектного блоку (17:18), але згодом знову на подачі Ебадіпур ​​вдало розпорядився в цьому матчі (17:21). Іранці були вже за крок від перемоги, але в підсумку польська команда знову кинулася боротися. Два ейси показав резервіст Томаш Форнал (24:23). Сета завершилася з перевагою, яку вирішили два очкові блоки Бєнека (27:25).

На тай-брейку перевагу здобули гравці з Ірану, які після ейсу подачі Аміна Есмаїлнежади повели 2:6 і продовжили серію очок. Коли Амін показав ще один ейс, було 2:10… Ще один ейс і різниця в десять очок (2:12). Зламана гра господарів дала суперникам матч-бол (5:14), а Ебадіпур ​​набрав пропущене очко, вразивши блок поляків (7:15).

Польща – Іран 2:3 (25:21, 23:25, 22:25, 27:25, 7:15)

Польща: Марцін Януш, Бартош Беднорж, Александер Шлівка, Бартош Курек, Матеуш Бєєнєк, Якуб Кохановський – Павел Заторський (ліберо) і Ян Фірлей, Лукаш Качмарек, Каміль Семенюк, Кароль Клос, Кароль Бутрин, Томаш Форнал, Якуб Попівчак (ліберо). Тренер: Нікола Грбич.
Іран: Махді Джелвех Газіані, Мілад Ебадіпур, Амір Хоссейн Тоухтех, Амін Есмаїлнежад, Мохаммад Тахер Ваді, Амірхосейн Есфандіяр – Мохаммадреза Хазратпур (ліберо) і Фазель Пажуман, Бардія Саадат, Амдуста Саранлак, Еір Реза Саранлак Тренер: Бехруз Атаї.

Судді: Денні Сеспедес (Домініканська Республіка), Ніколас Хекфорд (Англія).