Home Спортивне життя 21:19 на тай-брейку! Волейбольний трилер у протистоянні Іран – Аргентина

21:19 на тай-брейку! Волейбольний трилер у протистоянні Іран – Аргентина

63
0
 21:19 на тай-брейку!  Волейбольний трилер у протистоянні Іран – Аргентина

У матчі групи F чемпіонату світу-2022 серед волейболістів Аргентина програла в Любляні Ірану з рахунком 2:3. Обидві команди провели дуже важку боротьбу, про що підкреслюють результати сетів – другого (28:30), четвертого (34:32) і тай-брейку (19:21). У попередній грі цієї групи Нідерланди впевнено обіграли Єгипет з рахунком 3:0.

Прем’єрний варіант матчу між Аргентиною та Іраном був рівним, але в підсумку виграли волейболісти з Аргентини. Останнє очко їм принесла помилка на подачі суперників (25:22). У другому сеті вони продовжили хорошу гру, після ейсу на подачі Факундо Конте вже вели в рахунку 12:7. Потім відбулося пробудження іранців. Вони компенсували програш і обидві команди вели запеклу боротьбу, яка вирішувалась лише в боротьбі за перевагу. Сета завершилася подачі Мортеза Шаріфі (28:30).

Дивіться також: Де дивитися ЧС-2022 серед волейболістів? Прямі трансляції матчів. Коли поляки грають?

Аргентинці також успішно почали третю партію, але Іран повернув ініціативу після двох ейсів Мілада Ебадіпура (8:11). З цього моменту перси домінували на майданчику, і Аргентина явно програла цю гру 18:25. Четвертий сет – це запекла боротьба між обома командами. У підсумку Аргентина вела в рахунку 23:21, але суперники зрівняли. Ситуацію вдруге в цьому матчі довелося пояснювати грою на перевагу. Цього разу у цій війні нервів переможцями вийшли волейболісти «Альбіселест». Очковий блок встановив рахунок – 34:32.

Зустріч завершилася на тай-брейку, емоцій теж не бракувало. Після атаки Конте Іран володів матчболом 14:12, але суперникам вдалося виграти ще три дії! Він знову грає на перевагу, в якій цього разу кращими були іранські волейболісти. Як вони здобули два вирішальних очки? Спочатку результативний блок показав Амір Тоухтех, а через деякий час Конте помилився в атаці (19:21).

Обидві команди зійшлися одна з одною тиждень тому, у суботу, 20 серпня, у Кракові в матчі на Меморіалі Губерта Єжи Вагнера. Цікаво, що тоді Іран теж переміг на тай-брейку, хоча тренери показали дуже неоднозначний склад.

Аргентина 2:3 Іран (25:22, 28:30, 18:25, 34:32, 19:21)