50
0

Колишній одноклубник Роберта Левандовскі, футболіст Артуро Відаль уклав контракт зі знаменитою бразильською командою «Фламенго». Представник Чилі пройшов два сезони виступів за міланський “Інтер” на правах вільного трансферу.

“Сьогодні моя мрія всього життя здійснилася. Тепер я Менгао”, – написав Відаль в Instagram, маючи на увазі популярне ім’я Фламенго.

Команда Відаля в середу здобула перемогу над Атлетіко Мінейро з рахунком 2:0, завдяки чому клуб з Ріо-де-Жанейро вийшов у чвертьфінал Кубка Бразилії. Обидва голи забив уругвайський гравець Джорджіан де Арраскета. Перший матч Мінейро виграв з рахунком 2:1.

Бразильські ЗМІ повідомили, що контракт 35-річного нового хавбека Фламенго розрахований до грудня наступного року.

Свою професійну кар’єру Відаль розпочав у чилійському гіганті «Коло Коло» у 2005 році. Через два роки він перейшов у леверкузенський «Байєр», звідки у 2011 році перейшов у «Ювентус». У 2015 році він підписав чотирирічний контракт з мюнхенською «Баварією». Пізніше грав за «Барселону», а в кінці європейського туру виступав за «Інтер». Він вигравав чемпіонати Італії (4), Німеччини (3) та Іспанії (1).

Відаль провів 133 матчі за збірну Чилі і виграв Кубок Америки (2015 і 2016), грав на чемпіонатах світу 2010 і 2014 років.

“Фламенго” посідає дев’яте місце в чемпіонаті Бразилії з 21 очком після 16 ігор, відстаючи від лідера “Палмейрас” на дев’ять очок. У серпні «Фламенго» зустрінеться з місцевим суперником «Корінтіансом» у чвертьфіналі Кубка Лібертадорес.