Home Спортивне життя ATP у Монреалі: Губерт Гуркач та Ян Зелінскі у чвертьфіналі парного розряду

ATP у Монреалі: Губерт Гуркач та Ян Зелінскі у чвертьфіналі парного розряду

62
0

Губерт Гуркач та Ян Зелінскі вийшли до чвертьфіналу парного розряду на турнірі ATP у Монреалі. Польська пара в 1/8 фіналу обіграла дует Рохан Бопанна – Матве Мідделкоп з рахунком 2:1 (6:1, 6:7, 12:10).

Матч розпочався вдало для польських тенісисток. У першому сеті Гуркач і Зелінскі двічі поспіль змогли зробити брейк у суперників, а також виграти три гейми на подачі. Це дало їм перевагу в п’ять кидків у першій партії цієї гри. Бопанна і Мідделкуп вже не змогли наздогнати своїх суперників. Цей сет тривав лише 22 хвилини і завершився перемогою поляків 6:1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Іга Свёнтек усунула бразилець

Наступна частина гри була набагато більш рівною. Обидві пари програли по одному гейму на подачі. Тай-брейк мав вирішити, хто переможе у другому сеті. Кращим виявився індійсько-голландський дует. Бопанна і Мідделкуп виграли тай-брейк 7:3. Тож для вирішення матчу потрібен був супертай-брейк.

В останній частині матчу не бракувало емоцій. До кінця не було відомо, яка пара схилить чашу терезів перемоги на свій бік. Гуркач і Зелінскі змогли досягти перемоги на супертай-брейку, вигравши його 12:10. Завдяки цьому поляки забезпечили собі вихід у чвертьфінал турніру, який проходив на кортах у Монреалі. Їхніми наступними суперниками будуть Марсело Аревало та Жан-Жульєн Рожер.

Губерт Гуркач / Ян Зелінскі – Рохан Бопанна / Матве Мідделкооп 2:1 (6:1, 6:7, 12:10)

PolsatSport.pl для телефонів Android та iOS!