Home Спортивне життя ATP у Монреалі: Губерт Гуркач у чвертьфіналі

ATP у Монреалі: Губерт Гуркач у чвертьфіналі

90
0

Початок поєдинку, посіяного під «вісімкою» і займаючого 10-е місце у світовому рейтингу Гуркача з 43-м суперником у цьому рейтингу, належав іспанцю. 25-річний вроцлавчанин вже програв першу гру з власною адміністрацією і змушений був весь час «ганятися» за результатом.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Новак Джокович виступить на US Open? Слово взяв серб

У перших фрагментах поєдинку поляк часто помилявся, його заявка працювала гірше звичайного, адже він швидко зробив три подвійні помилки. Тенісистка “Барселони” подала менш ефектно, але більш точно і задала тон подіям на корті.

Гуркач відігрався в останній момент, коли іспанець подав на сет за рахунку 5:4. Поляк міг повести 6:5, але за результату 40-15 в 11-й партії на майданчик насунули темні хмари, почався дощ і назрівала гроза, тож арбітр наказав гравцям спуститися до якомога швидше в роздягальню. Гра була перервана на годину. Після повернення на корт швидко дійшло до тай-брейку, в якому Гуркач спочатку володів ініціативою, але, втративши два очки на власну передачу, програвав 4-5, через мить 4-6 і врешті поступився 6-8.

Друга партія без історії – поляк здобув перевагу, зробивши брейк до 3:2, пішов за ударом і швидко завершив цю частину гри (6:2).

Третій випуск знову приніс збалансовану гру – спочатку іспанець насолодився проривом, потім Гуркач, який записав три з п’яти турнірних тріумфів у США, компенсував поразку. Згодом обидва стежили за своєю подачею, ніби хотіли дійти до тай-брейку і на ньому вирішити поєдинок, хоча в 10-му геймі польський ейс на подачі – 21-й у матчі – захистив матч.

У вирішальній грі Гуркач володів ініціативою та виграв з рахунком 7-3, що після двох годин 25 хвилин гри закріпило його вихід до чвертьфіналу.

Це був другий поєдинок цих тенісисток – у квітні Гуркач переміг у двох сетах на грунтовому корті в Монте-Карло.

Раніше гонщик тренера США Крейга Бойнтона переміг Еміля Руусувуорі з рахунком 6-3, 6-7 (4-7), 6-2 у Монреалі, повторивши поразку фінам у Вашингтоні минулого тижня.

Результати матчу 1/8 фіналу:

Хуберт Гуркач (Польща, 8) – Альберт Рамос-Вінолас (Іспанія) 6:7 ​​(6-8), 6:2, 7:6 (7-3)