Home Спортивне життя Байрактар ​​в головній ролі! Результативна вистава у матчі ЧС-2022 серед волейболістів...

Байрактар ​​в головній ролі! Результативна вистава у матчі ЧС-2022 серед волейболістів (ВІДЕО)

42
0
 Байрактар ​​в головній ролі!  Результативна вистава у матчі ЧС-2022 серед волейболістів (ВІДЕО)

Туреччина програла США з рахунком 2:3 в 1/8 фіналу ЧС-2022 з волейболу.

Збірна США перемогла Туреччину з рахунком 3:2 у Глівіце в 1/8 фіналу чемпіонату світу серед волейболістів. Зустріч була насичена видовищними дійствами. Варто подивитись, наприклад, ту, в якій турецький ліберо Беркай Байрактар ​​демонстрував свою чудову виставу … головою.

Ситуація сталася в третьому сеті гри за рахунку 5:5. Гордістю цього захоплюючого дійства стала демонстрація голови Байрактара, а завершився обмін результативною атакою Адіса Лагумджії.

Дивіться також: З ким поляки зіграють у чвертьфіналі ЧС-2022 серед волейболістів? Потенційний суперник вже відомий!

Багато емоцій подарував матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з волейболістів між США та Туреччиною. Перші два сети виграли американці, Туреччина зрівняла матч, але на тай-брейку перемогла збірна США (15:12).