Home Спортивне життя Барселона – Ювентус: коли гра? Котра година? Де подивитися

Барселона – Ювентус: коли гра? Котра година? Де подивитися

95
0
 Барселона – Ювентус: коли гра?  Котра година?  Де подивитися

Барселона – Ювентус, або Час для другої появи Роберта Левандовскі в кольорах «Думи Каталонії». Цього разу нападник збірної Польщі зустрінеться з одноклубником – Войцехом Щенсним. Коли гра Барселона – Ювентус? Котра година? Де дивитися трансляцію?

Нагадаємо, Левандовскі дебютував за Барселону в Ель Класіко, хітовому матчі з Реалом. Хоча польський форвард не забив, його команда перемогла з рахунком 1:0. Переможний гол у престижному поєдинку забив ще один із нових покупців “блауграни”, тобто Рафінья.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Левандовскі проти Реала. Як у поляка вийшов дебют? (ВІДЕО)

У наступному матчі під час американського туру підопічні Хаві зустрінуться з Ювентусом. Також туринці провели товариський матч у США, обігравши «Чівас» з Гвадалахари з рахунком 2:0. Щенсни, як і Левандовскі, відіграв 45 хвилин, а в перерві його змінив Маттіа Перін.

Коли гра Барселона – Ювентус? Котра година?

Гра Барселони проти Ювентуса відбудеться в ніч із вівторка на середу. Початок матчу запланований на 2.30 за польським часом. Востаннє Барселона і Ювентус зустрічалися один з одним майже рівно рік тому. Тоді футболісти каталонської столиці тріумфували в товариському матчі з рахунком 3:0.

Де подивитися матч Барселона – Ювентус?

Трансляція матчу Барселона – Ювентус, тобто поєдинків Левандовскі – Щенсни, на Polsat Sport та Polsat Box Go. Початок о 2.30 за нашим часом.