Home Спортивне життя Барселона виграла в кінці туру. Неефективний Левандовскі (ВІДЕО)

Барселона виграла в кінці туру. Неефективний Левандовскі (ВІДЕО)

59
0
 Барселона виграла в кінці туру.  Неефективний Левандовскі (ВІДЕО)

На 17-й хвилині Левандовскі шукав свій шанс відкрити результат матчу. Жорді Альба пройшов у штрафну зліва, але м’яч від удару поляка головою пролетів над воротами господарів. Через кілька миттєвостей “Льюї” показав ефектну індивідуальну дію, але знову промахнувся.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: мюнхенська “Баварія” переграла “РБ Лейпциг” після божевільного матчу

24-та хвилина і ще одна чудова нагода Левандовскі – цього разу удар поляка на останній хвилині відбив голкіпер команди MLS.

Те, що не вдалося капітану збірної Польщі, сталося на 40-й хвилині Дембеле. Французи скористалися грою Рафінья і сильним ударом переграли Карлоса. У підсумку “Гордість Каталонії” пішла на перерву 1:0.

На 54-й хвилині Левандовскі ще раз пробив по воротах. М’яч несподівано рикошетив у голкіпера “Нью-Йорк Ред Буллз”, але в кінцівці він вдало відбив м’яч і з цієї дії “Барселона” отримала лише кутовий. Через кілька хвилин “Леві” завдав ще один небезпечний удар, але голкіпер господарів знову вдало втрутився.

Левандовскі завершив свою участь у матчі на 72-й хвилині, коли замість нього на полі з’явився Депай. І саме голландець встановив результат матчу 2:0, використавши в підсумку нерішучість захисту господарів.

За “Нью-Йорк Ред Буллз” виступали польський нападаючий Патрик Клімала та бразилець Лукіньяс, який перейшов до команди MLS з варшавської “Легії”. У першому таймі обидва пробули на полі по 45 хвилин.

Для «Барселони» це була остання зустріч в американському турі. У неділю “Леві” матиме ще один шанс забити. Тоді суперниками «Барселони» стануть гравці мексиканського «Пумас УНАМ». Трансляція матчу Gamper Cup в Polsat Sport.

Нью-Йорк Ред Буллз – ФК Барселона 0:2 (0:1)
мета: Дембеле 40, Депай 87

Червона картка: Едельман 82