Home Спортивне життя Бартош Курек: Це був не найкращий мій матч

Бартош Курек: Це був не найкращий мій матч

62
0

– Проблеми точно були у всіх. І я про себе, зокрема. Це був не найкращий мій матч, – сказав Бартош Курек після драматичного матчу з Іраном. Польща перемогла з рахунком 3:2 і вийшла до півфіналу Ліги націй, де зустрінеться зі США.

Марчін Лепа: Капітане, цій команді потрібна була така перемога, така перемога?

Бартош Курек: Звичайно! Втомився, справді втомився. Трохи як у Гданську, ми добре грали уривками, але найкраще припало на тай-брейк, і ми вийшли перемогою.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Тай-брейк вирішено! Польські волейболістки у півфіналі Ліги націй

Це була гра, в якій у кожного з вас були свої проблеми. У кожного була велика діра, і в кожного була хвилина, щоб її відбудувати. Мабуть, найкращий сценарій?

Проблеми точно були у всіх. І я про себе, зокрема. Це була не найкраща моя гра. Приємно, що я в деяких моментах допоміг команді, і ми перемогли. Думаю, Семен (Каміль Семенюк) витягнув нашу гру в атаці. Олександр Слівка також мав повагу до того, як він поводився в цьому матчі. Чудова робота, хлопці.

Чи допомогло прибирання голови та відпочинок у четвертому сеті?

Напевно, я бачив, що відбувається з боку. У четвертому сеті, на кого б ми не поставили, ми б все одно програли. Вони зіграли ідеальний сет. Чого торкнулися в обороні, тим все закінчили. Вони створили нам величезні проблеми в службі. Добре, що я міг трохи постояти осторонь і підготуватися до тай-брейку.