Home Спортивне життя Баскетбольний турнір в Афінах: Польща поступилася Греції

Баскетбольний турнір в Афінах: Польща поступилася Греції

48
0

Збірна Польщі з баскетболу програла в Афінах Греції з рахунком 78:01 (10:27, 27:23, 22:19, 19:32) у першому матчі 31-го Турніру Акрополя. Це її третя поразка в товариських іграх напередодні вересневого Євробаскету. Наступними суперниками будуть Туреччина та Грузія.

Поляки поїхали без Ей Джея Слотера, про приїзд якого в Афіни раніше анонсувала федерація. «Біло-червоні» невдало розпочали гру, але потім вели рівну боротьбу з господарями турніру, серед яких були троє братів Адетокумбо, серед яких найвідоміший – чемпіон НБА з «Мілуокі Бакс» (2021) Джанніс. У другій чверті вони навіть вели 34:32 після триочкового кидка Міхала Коленди та капітана команди Матеуша Понітки. За останні чотири хвилини цього випуску поляки набрали лише три очки, а їхні суперники 18 і Греція до перерви вигравала 50:37.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Матеуш Понітка в Pallacanestro Reggiana

У другій частині суперники мали більшу перевагу, яка стала результатом домінування під столами та контратак. Після 30 хвилин рахунок був 69:59 на користь Греції, і лише в останній чверті баскетболісти господарів турніру вийшли на високу перевагу. Збірна Польщі зазнала 22 поразок – проти 12 суперників. Господарі реалізували 76% двоочкових кидків (22 з 29), а підопічні наставника Ігоря Мілічіча – 50% (16 з 32).

Раніше поляки поступилися на турнірі в Стамбулі Україні (60:88) і Туреччині (78:94)

Збірна Польщі 4 серпня розпочала підготовку до вересневого Євробаскету та серпневих матчів за очки у попередній кваліфікації наступного чемпіонату Європи (2025) – спочатку вона зіграє 25 серпня на торварі у Варшаві з Хорватією, яка також є учасником. чемпіонату Європи (зіграти в Мілані), а через три дні на виїзді з Австрії в Швехаті під Віднем. Поляки повинні зіграти в цій фазі, оскільки не змогли кваліфікуватися до другого етапу відбіркового циклу ЧС-2023.

Після цього на команду наставника Мілічіча чекає участь у Євробаскеті, де в Празі в групі D (2-9 вересня) вони змагатимуться з господарями – Чехією, Фінляндією, Ізраїлем, Нідерландами та Сербією.