Home Спортивне життя Бразилія виграла бронзову медаль Чемпіонату з волейболу-2022

Бразилія виграла бронзову медаль Чемпіонату з волейболу-2022

84
0

Після рівного початку матчу словенські волейболістки здобули перевагу в першому сеті. На 8:12 наставник бразильців вирішив змінити плеймейкера і на полі з’явився Бруно Резенде. Словенці деякий час утримували перевагу (11:15), але Бразилія здобула перемогу лише з однією очковою серією. Вона виграла ще сім акцій, чудово виконав Лукас Сааткамп (18:15), і в цьому сеті словенці не вдалося повернутися в гру. Бразильці продовжили забивати з подачі (21:17 – Бруно, 24:18 – Жоандрі Леал), а останнє очко набрали очковим блоком (25:18).

Дивіться також: Олександр Сливка – найкращі дії в матчі Польща – Бразилія (ВІДЕО)

У другій партії ми також спостерігали рівну боротьбу на початку сету, а в середині бразильці почали нарощувати перевагу (13:10, 17:13). Кінцівка сету пройшла під контролем результативних волейболістів «Канаріньйос». Леал виграв сетбол (24:17), а зламана гра суперників встановила рахунок 25:18.

У третій партії Бразилія швидко відкрила явний аванс (7:3); після ейса Бруно вів 11:6, потім було 15:9. Здавалося, що гра закінчена, але словенці почали наздоганяти. Вони скористалися слабкістю суперників і виграли ще шість акцій, що призвело до зрівняння рахунку (15:15). Автоматична атака Леала та удар з передачі в наступній дії означали результат 16:18. У підсумку Тончек Штерн показав ейс, а Клемен Чебуль і словенці підскочили на три очки (20:23) і не дали відібрати перемогу. Вирішальними очками стали Чебуль і Тіне Урнаут (22:25).

Четвертий сет вдало розпочали словенці (0:4), але суперники виграли ще чотири дії. На мить гра зрівнялася, але в середині сету волейболістки «Канаріньйос» заволоділи ініціативою. Коли Уоллес показав ейс, було 15:11. Бразильці піймали вітер у свої вітрила і йшли до перемоги за весь матч (20:14). Уоллес результативною діагональною атакою виграв матчбол, а через мить завершив матч сильним ударом (25:18).

Найбільше балів: Уоллес Де Соуза (21), Жоандрі Леал (19), Лукас Сааткамп (12) – Бразилія; Тончек Штерн (17), Клемен Чебуль (14) – Словенія. Бразильці були ефективнішими в атаці, краще реалізовували блок (13–4) та подачу (8–5).

Бразилія – Словенія 3:1 (25:18, 25:18, 22:25, 25:18)

Бразилія: Уоллес Де Соуза, Джоандрі Ліл, Родріго Леао, Фернандо Гіл Крелінг, Лукас Сааткамп, Флавіо Гуальберто – Талес Хосс (ліберо) і Адріано Фернандес, Бруно Резенде, Дарлан Соуза. Тренер: Ренан Даль Зотто.
Словенія: Тончек Штерн, Ален Паєнк, Ян Козамернік, Деян Вінчич, Тіне Урнаут, Клемен Чебуль – Яні Ковачич (ліберо) і Рок Можич, Грегор Ропрет. Тренер: Георге Крецу.

Судді: Хамід Мохамед Ахмед Алрусі Альхаммаді (ОАЕ), Денні Франсіско Сеспедес Лассі (Домініканська Республіка).