Home Спортивне життя Бразильський футболіст дискваліфікований на рік. Він штовхнув суддю

Бразильський футболіст дискваліфікований на рік. Він штовхнув суддю

56
0
 Бразильський футболіст дискваліфікований на рік.  Він штовхнув суддю

Бразильський нападник Енріке Дурадо був дискваліфікований на рік за штовхання арбітра та повинен буде заплатити штраф у розмірі 29 000. євро. Інцидент стався на 16-й хвилині футбольного матчу “Річка Ухань” – “Хенань Суншань” ​​у Китаї.

Гості вже через дев’ять хвилин програвали 0:2. Бразилець, незадоволений роботою арбітра, нібито випадково з великою силою штовхнув його в спину, від чого той впав на поле. Суддя після дистанційної консультації з лайнерами вирішив, що це був навмисний вчинок і покарав суперницю червоною карткою.

Гості, які грали в ослабленому режимі без колишніх «Флуміненсе» та «Фламенго», показали себе надзвичайно добре й зуміли призвести до нічиєї 2:2.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Олександр Букса в новому клубі

“Ми сподіваємося, що всі, хто зацікавлений, будуть виконувати правила, необхідні для розвитку футбольного середовища”, – йдеться в заяві китайської федерації, яка відсторонила бразильця.

Вона не вперше наклала на футболіста серйозне покарання за погану поведінку. Ще один бразилець був дискваліфікований у 2017 році. Оскар, імпортований з лондонського “Челсі” за 60 мільйонів євро в шанхайську команду, був дискваліфікований на вісім ігор за те, що спричинив загальну сварку під час гри чемпіонату.