Home Спортивне життя Чемпіонат Європи в Мюнхені 2022: Єва Свобода відразу за подіумом

Чемпіонат Європи в Мюнхені 2022: Єва Свобода відразу за подіумом

67
0

Німкеня Джина Люкенкемпер перемогла в бігу на 100 метрів на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Мюнхені. Срібну медаль завоювала швейцарка Муджінга Камбунджі, бронзу – британка Дерілл Нейта. Єва Свобода посіла четверте місце.

Люкенкемпер тріумфувала з результатом 10,99. Камбунді був повільнішим за німця на тисячні частки секунди, а третій Нейта – 11,00.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як змінилася Єва Свобода за ці роки (ФОТО)

Люкенкемпер досягла найбільшого успіху в кар’єрі. Німецька спринтерка в 2018 році на чемпіонаті Європи в Берліні завоювала срібну медаль, а двома роками раніше в Амстердамі завоювала бронзу.

Свобода поступилася п’єдесталу пошани 0,18 секунди. Час 11.18 дозволив їй посісти четверте місце.

Британка, яка захищала змагання, Діна Ашер-Сміт отримала травму і фінішувала восьмою.