Home Спортивне життя Чемпіонат Європи з баскетболу серед жінок U-18: поляки в чвертьфіналі розгромили господарів!

82
0

Збірна Польщі з баскетболу в 1/8 фіналу перемогла Грецію з рахунком 69:46 (12:16, 23:16, 13:3, 21:11) і вийшла в чвертьфінал Чемпіонату Європи серед юнаків до 18 років, що проходив в Іракліоні. Крит.

Перемога над греками, баланс яких у групі був 2-1, – найбільша сенсація чемпіонату. Лідерами польської збірної стали Домініка Ульманн – 18 очок, Емілі Каленік, яка здобула дабл-дабл – 12 і 16 очок. і Агата Макурат – 11 очок і 7 колекцій Маліна Пясецька віддала 12 результативних передач.

За вихід до четвірки польська команда зіграє з переможцем вечірнього матчу між Німеччиною та Угорщиною.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чудове повернення. 41-річна Лорен Джексон виступатиме за збірну Австралії

Раніше на груповому етапі команда наставника Марека Лебєдзінського поступилася сильним суперникам: Туреччині 44:52, Італії 66:76 та Іспанії 37:65. Біло-червоні посіли останнє місце в грі. І зійшлися в 1/8 фіналу з лідерами групи. B і приймав жіночий турнір Греції.