Home Спортивне життя Чемпіонат Європи з плавання: вдалі виступи поляків у відбіркових раундах

Чемпіонат Європи з плавання: вдалі виступи поляків у відбіркових раундах

72
0

У п’ятничній кваліфікації Педа показала восьмий час – 26,26, а польська рекордсменка Анна Довгерт – 10 – 26,40.

Третя полька в цьому змаганні Юлія Майк з часом 27.15 була класифікована на 21-му місці та вибула з подальших змагань.

Кваліфікаційний раунд виграла Сара Сьостроем зі Швеції. Її співвітчизниця Сара Джунєвік (25,96) посіла четверте місце, але переконалася, наскільки суворий регламент. Регламент допускає підвищення лише двох представниць тієї чи іншої країни, і вона також поступилася ще одній представниці “Трьох корон” Луїзі Ханссон – 25,88.

На старті 100 метрів було аж 77 учасників. Результат Островського – 49,22 – забезпечив йому 19 місце, яке нагороджується стартом у півфіналі. Відразу за ним розташувався Каміл Серадзкі – 49,24, який виходить першим на заміну. Матеуш Хованєц – 51,14 – завершив змагання в кінці поля.

Найшвидшим у кваліфікації був цьогорічний чемпіон світу з Будапешта Давід Поповічі. Румун часом покращував європейський рекорд на 47,20.

Sztandera вийшов у півфінал класичного дистанції на 100 метрів. Рекордсменом Польщі було 14. – 1.08.60. У відбіркових раундах неперевершеною виявилася представниця господарів Бернадетта Пілато – 1.05,77.

Після 4х200 м для будь-яких жінок у фіналі відбудеться ще одна польська естафета, цього разу 4х100 м поперемінними міксами. Третє місце у відбірковому раунді посіла польська команда – 3.48,08, у складі: Педа, Давід Вікера, Адріан Яшкевич та Александра Полянська.

Перед вечірнім фіналом польська команда оголосила про кадрові зміни, які мають забезпечити ще кращий результат.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Призерка Олімпіади в Токіо змінила Канаду на Філіппіни

Відбіркові змагання іноді вигравали голландці 3.46.64. З процедурних причин до кваліфікації не потрапили збірні Іспанії та Австрії, які не надіслали вчасно імена гравців.

Судді дискваліфікували Міхала Хмілевського на 200 м спиною.

Кшиштоф Хмелевський, який за результатами 7.59,50 посів 15 місце, не зміг кваліфікуватися у фінал на дистанції 800 м вільним стилем. Найшвидшим із восьми плавців, які боротимуться за медалі, був Михайло Романчук, який цьогорічного Кубка світу став третім – 7.49,93.