Home Спортивне життя Чемпіонат світу з боротьби: Радослав Марцинкевич не виграв бронзи

Чемпіонат світу з боротьби: Радослав Марцинкевич не виграв бронзи

58
0

Радослав Марцинкевич програв у Белграді бій за бронзу чемпіонату світу з вільної боротьби у категорії до 92 кг, поступившись 0:11 Азеру Осману Нурмагомедову.

Борець Орлі Намислув посів п’яте місце. Чемпіоном світу став іранець Камран Гасемпоу, який переміг американця Джедена Тборі Кокса з рахунком 2:0.

Друга бронзова медаль дісталася грузину Міріані Майсурадзе, який переміг болгарина Ахмеда Батаєва з рахунком 12:10.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок світу з боротьби: Анна Лукасяк завоювала бронзу в Белграді

Це друге, п’яте місце для біло-червоних на глобусній першості в столиці Сербії. Раніше це було 86 кг у вазі Себастьяна Єзержанського (Dąb Brzeźnica).