Home Спортивне життя Чемпіонат світу з легкої атлетики: ефіоп Гебресласе переміг у марафоні

Чемпіонат світу з легкої атлетики: ефіоп Гебресласе переміг у марафоні

79
0

Чемпіоном світу в марафоні в Юджіні став ефіоп Готитом Гебресласе з результатом 2:18.11. Срібну медаль завоювала кенійка Джудіт Корір – 2:18.20, а бронзову нагороду здобула представниця Ізраїлю Лона Солпетер – 2:20.18. Полячки не стартували.

Це найбільший успіх у кар’єрі 27-річної Гебресласе, яка дебютувала в марафоні у вересні минулого року в Берліні. Ефіопія лише за два кілометри до фінішу зуміла відірватися від Коріра.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Даміан Чикер: Ми зробили все, що могли, ідеально

Час 2: 18.11 – новий рекорд чемпіонату. Попередній у 2005 році був встановлений британцем Полом Редкліффом і становив 2:20,57.

Кенійка Рут Чепнгетіч, яка захищалася, змагання не завершила.

Чемпіонат світу в Юджині завершиться 24 липня. Наразі поляки виграли три медалі, зокрема золоту медаль Павла Файдека в метанні молота.