Home Спортивне життя Чемпіонат з футболу серед жінок: німкені у півфіналі

Чемпіонат з футболу серед жінок: німкені у півфіналі

53
0

Після перемоги над австрійцями з рахунком 2:0 (1:0) німецькі футболісти вийшли до півфіналу чемпіонату Європи, що проходить в Англії. Голи на стадіоні Брентфорд забили Ліна Магулл на 25-й і Александра Попп на 90-й хвилині.

Восьмиразові чемпіонки континенту німкені пройшли груповий етап із повним набором очок і без пропущених голів. У четвер вони продовжили свою переможну серію. У півфіналі вони зустрінуться з кращим суботнього поєдинку між Францією та Нідерландами, які захищають титул.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Младен Крстаїч – тренер національної збірної Болгарії з футболу

Раніше господарі поля увійшли до четвірки кращих, обігравши в чвертьфіналі Іспанію з рахунком 2:1 після додаткового часу.

У п’ятницю шведи битимуться з бельгійцями за вихід до півфіналу. Фінал відбудеться 31 липня на “Уемблі”.