Home Спортивне життя Черговий провал польських баскетболістів. Цього разу надто сильним виявилося представництво Туреччини

74
0
 Черговий провал польських баскетболістів.  Цього разу надто сильним виявилося представництво Туреччини

Поляки з капітаном Матеушем Поніткою, який був відсутній на зборах у Варшаві, не відставали від суперників до початку четвертої чверті. На 25-й хвилині Туреччина вела лише 53:49. Невдалий початок останньої частини призвело до того, що за п’ять хвилин до кінця гри господарі вели в рахунку 84:67.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Велика поразка поляків від українців. “Треба пам’ятати, що це був спаринг”

Біло-червоні знову, хоч і незначно, програли боротьбу під щитами (32:33), у них гірша ефективність кидків на два очки – 51 відсоток. (17/33) з 60 турками (20/33). Але результативних передач у них було більше, ніж у матчі з Україною – 22, хоча аж 17 поразок, при цьому лише 12 господарів.

– Туреччина – дуже вимогливий суперник із гравцями НБА у складі. Наша команда показала набагато більше енергії, кожен із гравців, виходячи на майданчик, приносив позитив. У нас було трохи менше втрат і більше результативних передач, а найголовніше – покриття, які дозволяють відкрити удари і отримати перевагу. Я радий, що ми не побоялися грати агресивно. Результат не відображає того, що сталося в матчі. Я думаю, що ми йдемо в правильному напрямку. Зараз чекаємо на приєднання Ей Джея Слотера, – сказав наставник команди Ігор Мілічіч.

Ще одним випробуванням для поляків стане 31-й турнір Acropolis Cup в Афінах (17-19 серпня). На них чекають учасники Євробаскету: Греція, Грузія і знову Туреччина. Уже натуралізований захисник Ей Джей Слотер має приєднатися до команди.

Збірна Польщі готується до вересневого чемпіонату Європи та матчів за очки в прекваліфікації наступного (2025) континентального чемпіонату в серпні – спочатку (25 серпня) вони зіграють з Хорватією, також учасницею чемпіонату Європи, на Торварі , а через три дні зіграють на виїзді з Австрією.

Поляки повинні зіграти в цій фазі, оскільки не змогли кваліфікуватися до другого етапу відбіркового циклу ЧС-2023.

Далі на команду наставника Мілічіча чекає участь у Євробаскеті, де відбудеться гра у Празі. D (2-9 вересня) змагатимуться з господарями – Чехією, Фінляндією, Ізраїлем, Нідерландами та Сербією.

Польща – Туреччина 78:94 (18:26, 18:21, 24:21, 18:26).

Польща: Александер Бальцеровський 12, Якуб Шенк 12, Міхал Соколовський 12, Міхал Міхалак 10, Домінік Олейнічак 10, Матеуз Понітка 8, Аарон Цел 5, Міхал Коленда 5, Якуб Гарбач 2, Александер Дзева 2, Ярослав Зисковський 0;

Найбільше для Туреччини: Седі Осман 18, Їгіткан Сайбір 14, Сехмус Хазер 13.